Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Junior Project Manager do projektów sprzedażowych

Staff Partners

Warszawa

314 dni temu

Staff Partners to lider w dostarczaniu wykwalifikowanych kandydatów. Jesteśmy agencją doradztwa personalnego, której celem jest dostarczanie najwyższej jakości usług Klientom oraz dbanie o relacje z kandydatami.

Aktualnie dla jednego z naszych Klientów poszukujemy kandydata/-tki na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: JPM/50/2017
Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:
Opis stanowiska:
  • kontrolowanie uruchamianych projektów sprzedażowych na styku Telemarketingu/ e-Marketingu/ Produktu
  • uruchamianie nowych projektów sprzedaży elektronicznej
  • rekrutacja nowych osób do zespołu
  • organizacja eventów marketingowych
  • wdrażanie nowych rozwiązań, mających na celu zwiększenie efektywności prowadzonych działań
Wymagania:
Wymagania:
  • min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • doświadczenie w sprzedaży usług B2B, preferowane w branży nowych technologii
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • zdolności przywódcze
  • wysoki poziom komunikatywności
  • orientacja na cel
  • umiejętność delegowania zadań
Oferujemy:
Oferujemy:
  • umowę o pracę lub współpracę w oparciu o własną działalność gospodarczą
  • pracę w godzinach: 9:00 - 17:00
  • narzędzia pracy: laptop, telefon
  • pyszną kawę i słodycze :)
Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE(Dz. Urz. UE L 119/1 z 4.5.2016r.) – RODO. Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania a także o możliwości wycofania zgody”.

Poznaj

Grupa Staff Partners to sprawdzony dostawca usług w obszarze nowoczesnego i efektywnego zarządzania zasobami ludzkimi.

Współpracę  z  Klientem  opieramy  na  budowaniu  partnerskich   relacji, rzetelnej  obsłudze  i  przejrzystej ofercie cenowej.

Od początku 2003 roku naszą działalność skupiamy na skutecznych rekrutacjach, elastycznej pracy tymczasowej i profesjonalnej obsłudze kadrowo-płacowej.

Nasze usługi realizowane są przez zespół specjalistów z wieloletnim doświadczeniem w swoich dziedzinach, gwarantujący indywidualne podejście do każdego projektu.

Kompleksowość oferty Staff Partners pozwala naszym Klientom skupić działania na realizacji celów strategicznych dzięki powierzeniu tematyki kadrowej w ręce naszych ekspertów

Poznaj stanowisko: Project Manager / Kierownik Projektu

Project manager, tłumaczony po prostu jako kierownik projektu, jest osobą odpowiedzialną za nadzorowanie i koordynowanie działań osób zaangażowanych w realizację danego projektu – mowa tu głównie o przedsięwzięciach informatycznych. Kierownik opracowuje harmonogram prac, strategię działań w ramach danego projektu, organizuje też formalne warunki dla jego realizacji – sporządza niezbędną dokumentację, raportuje ...
Project Manager / Kierownik Projektu Praca Project Manager / Kierownik Projektu

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (718)
Wałbrzych (51)
Legnica (86)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (175)
Toruń (112)
Lubelskie:
Lublin (167)
Chełm (30)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (937)
Tarnów (49)
Nowy Sącz (50)
Mazowieckie:
Warszawa (2093)
Radom (90)
Płock (57)
Opolskie:
Opole (196)
Nysa (54)