Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Junior QA Engineer

New-Invest

Warszawa

33 dni temu

Miejsce pracy: Warszawa
Wynagrodzenie:
  • 5 000 - 6 000 brutto - umowa o pracę
  • 5 000 - 8 000 netto - B2B
Opis:

Firma mająca siedzibę w centrum Warszawy (dzielnica: Wola) poszukuje obecnie do swojego zespołu Junior QA Engineer. Jest jednym z największych producentów w zakresie aplikacji ECM, zatrudniająca łącznie w całej grupie ponad 200 pracowników, realizująca ponad 2000 projektów dla 1 miliona użytkowników. Do głównych zadań na tym stanowisku należeć będzie testowanie aplikacji (mobilnych i serwerowych) wchodzących w skład Doxis4 (rodzina produktów Enterprise Content Management).

Wymagania:

  • Podstawowa umiejętność pisania kodu
  • Podstawowa znajomość Java
  • Podstawowa znajomość Objective-C lub Swift
Obowiązki:
  • Testowanie aplikacji (mobilnych i serwerowych) wchodzących w skład Doxis4 (rodzina produktów Enterprise Content Management)
  • Przygotowywanie scenariuszy i przypadków testowych i ich weryfikacja
  • Automatyzacja testów

Oferujemy:

  • Opiekę medyczną
  • Finansowanie egzaminów na certyfikaty
  • Dowolną formę zatrudnienia

Poznaj stanowisko: Tester

Pracownik Tester to osoba, która zajmuje się testowaniem danego produktu, sprzętu pod względem jakości, wydajności oraz stabilności. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: testowanie oprogramowania oraz tworzenie przypadków testowych, badanie zgodności implementacji ze standardami, pisanie scenariuszy testowych i skryptów, przygotowywanie raportów z wyników testów, ...
Tester Praca Tester

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (811)
Wałbrzych (63)
Legnica (102)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (244)
Toruń (144)
Lubelskie:
Lublin (249)
Chełm (39)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (922)
Tarnów (61)
Nowy Sącz (74)
Mazowieckie:
Warszawa (2281)
Radom (171)
Płock (113)
Opolskie:
Opole (246)
Nysa (88)