Junior Social Media Specialist

Project Execution Sp. z o.o.

Warszawa

15 dni temu

Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: SM/2019/IB
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
  • prowadzenie komunikacji w kanałach Social Media na rynku polskim i zagranicznym (m.in. Facebook, Instagram)
  • wyszukiwanie, nawiązywanie kontaktu i budowanie relacji z Influencerami
  • koordynacja akcji specjalnych organizowanych przy współpracy z influencerami i blogerami
  • przygotowanie raportów i analiz
OCZEKIWANIA:
  • wykształcenie wyższe lub student/ka
  • umiejętność swobodnego poruszania się w świecie Social Media (Facebook, Instagram, YouTube), podążanie za trendami i nowościami
  • otwartość i komunikatywność
  • pasja i zaangażowanie
  • znajomość języka angielskiego w stopniu pozwalającym na swobodną komunikację
  • niestandardowe, kreatywne podejście do wyzwań
  • inicjatywa i samodzielność w działaniu
  • bardzo dobra organizacja własnej pracy
OFERUJEMY:
  • realny rozwój, autonomię i poczucie odpowiedzialności
  • możliwość realizacji własnych pomysłów
  • współpracę z najlepszymi specjalistami w branży
  • prywatną opiekę medyczna i kartę Multisport
  • elastyczne godziny pracy
  • biuro w samym Centrum Warszawy

Poznaj

BPO International

Specjalista ds. Social Media prowadzi wszelkie działania, które wpływają na obecność i prestiż obsługiwanych marek w mediach społecznościowych (Facebook, Twitter, Youtube, Pinterest, Instagram, itp.). Zajmuje się redagowaniem wpisów, organizacją konkursów, budowaniem interakcji z innymi użytkownikami oraz późniejszym moderowaniem dyskusji i odpowiadaniem na pytania. Do ich obowiązków należy także ...
Praca Specjalista ds. Social Media