Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy
Junior Support Specialist
CCPORTER Sp. z o.o.
Warszawa
Praca w pełni zdalna
rekrutacja online
52 dni temu
Miejsce pracy: Warszawa

W CCPORTER zajmujemy się profesjonalnym wsparciem firm w zakresie rozwoju biznesu, umożliwiając połączenie różnych usług outsourcingowych. Oferujemy usługi wynajmu powierzchni biurowych, coworkingu oraz profesjonalnego contact-center, zapewniając naszym Klientom rozwiązania dostosowane do ich indywidualnych potrzeb.

Dołącz do zespołu Support jako:

Twoje zadania

  • posprzedażową obsługę klientów – korespondencja mailowa
  • wsparcie w procesach
  • obsługa infolinii przychodzącej (max. raz w tygodniu)
  • współpraca z działem sprzedaży w zakresie obsługi klientów
  • zapewnienie wysokiego poziomu obsługi zgodnie ze standardami firmy
  • praca w środowisku ticketowym przez JIRA

Nasze oczekiwania

  • posługujesz się językiem angielskim w stopniu komunikatywnym (min. B2)- warunek konieczny!
  • szukasz spokojnej pracy, w której możesz wykorzystać swoją dokładność i skrupulatność
  • potrafisz skupić się na szczegółach i zwracasz uwagę na detale
  • możesz pracować w pełnym wymiarze godzin (40h tygodniowo)
  • znasz dobrze Pakiet Office (w szczególności Excel)
  • masz wykształcenie minimum średnie
  • znajomość innego języka obcego będzie dodatkowym atutem
Oferujemy

  • elastyczne godziny współpracy, które pozwolą Ci pogodzić pracę ze studiami lub innymi zajęciami
  • możliwość pracy hybrydowej (zamiennie w biurze lub zdalnie)
  • zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie
  • dofinasowanie do pakietu medycznego i karty sportowej
  • jasno określone zadania i szkolenia przygotowujące Cię do pracy
  • zgrany, wspierający się nawzajem niewielki zespół

Poznaj

Looking for an exciting career opportunity in Sales? If yes, you have come to the right place!

CCPORTER is a Polish company operating globally. We are based in the vibrant city of Warsaw with operation in 20 countries. We provide professional services for companies in the field of business development, enabling the combination of various outsourcing services.

Why consider a #dreamjob with CCPORTER ?

1. With us, you will have the opportunity to develop your sales and language skills and work in an international environment.

2. We offer flexible forms of cooperation and places. Our company is based in Warsaw but you can join us from the comfort of your home!

3. We deliver a personal computer and headphones to your home.