Kadrowa / Kadrowy - Księgowa / Księgowy

Fundacja ADRA Polska

Wrocław

5 dni temu

Ogłoszenie numer: 4119741, z dnia 2021-01-19

Fundacja ADRA Polska jest częścią międzynarodowej organizacji prowadzącej działalność humanitarną i rozwojową w ponad 100 krajach świata. Współorganizuje pomoc dla osób dotkniętych ubóstwem, kataklizmami i konfliktami zbrojnymi w wielu krajach świata. Fundacja ADRA Polska realizuje swoją misję dzięki wsparciu darczyńców i dba o to, by coraz więcej osób włączało się jako darczyńcy w działania organizacji – pomoc potrzebującym.

Obecnie Fundacja ADRA Polska poszukuje osoby na stanowisko kadrowa/y-księgowa/y.

Miejsce pracy: dolnośląskie / Wrocław

Opis stanowiska

  • prowadzenie akt osobowych oraz dokumentacji związanej z zatrudnianiem i zwalnianiem pracowników,
  • prowadzenie ewidencji czasu pracy i nieobecności,
  • pilnowanie  terminów szkoleń BHP i ważności badań lekarskich,
  • sporządzanie list płac, obliczanie zasiłków chorobowych,
  • sporządzanie deklaracji ZUS, PIT, GUS, PFRON w ramach wykonywanych czynności,
  • obsługa PPK,
  • rozliczanie delegacji i zaliczek pracowniczych,
  • dekretowanie dokumentów księgowych i wprowadzanie ich do systemu księgowego,
  • rozliczanie transakcji w obrocie krajowym i zagranicznym, VAT,
  • bieżąca analiza i uzgadnianie kont,
  • obsługa systemu bankowości elektronicznej,
  • obsługa administracyjno-biurowa i archiwizowanie dokumentów,
  • monitorowanie zmian w przepisach prawa pracy i informowanie o nich kierownictwa,
  • wsparcie Głównego Księgowego w księgowym zamknięciu miesiąca/roku.

Wymagania

  • wiedzy i doświadczenia w zakresie prowadzenia kadr i płac,
  • praktycznej znajomość przepisów z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych,
  • podstaw wiedzy z zakresu rachunkowości i przepisów podatkowych,
  • dobrej znajomość programu PŁATNIK i GRATYFIKANT,
  • mile widziana znajomość programu REWIZOR,
  • dobrej organizacji pracy i nastawienia na współpracę,
  • rzetelności, skrupulatności i punktualności,
  • umiejętności pracy w zespole oraz pod presją czasu.

Oferujemy

  • praca od zaraz
  • zatrudnienie w stabilnej i rozwijającej się Organizacji
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

Aplikacje (CV) prosimy przesyłać za pomocą przycisku aplikowania. Informujemy, że wszystkie nadesłane aplikacje zostaną poddane analizie, jednak odpowiemy tylko na wybrane zgłoszenia.

Poznaj

Fundacja Pociecha