Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Kasjer/ka

Amrit Oriental Food

Warszawa

96 dni temu

Ogłoszenie numer: 1900684, z dnia 2018-02-16

Amrit Oriental Food to prężnie rozwijająca się sieć restauracji orientalnych, kawiarni oraz punktów gastronomicznych Amrit Express. Działamy na ryku gastronomicznym od 10 lat, oferujemy naszym klientom smaki kuchni orientalnej.

Kasjer/ka

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Opis stanowiska

  • Profesjonalna obsługa klienta,
  • Przyjmowanie zamówień,
  • Informowanie klientów o obecnych promocjach,
  • Obsługa kasy fiskalnej oraz terminala płatniczego.

Wymagania

  • Komunikatywności oraz zaangażowania,
  • Dyspozycyjności i gotowości do podjęcia pracy od zaraz,
  • Predyspozycji do pracy z klientem,
  • Znajomość obsługi kasy fiskalnej będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy

  • Pracę na stałe w oparciu o dogodne zatrudnienie,
  • Pracę w pełnym wymiarze godzin (II zmiany),
  • Wynagrodzenie zasadnicze plus napiwki,
  • Wsparcie doświadczonego zespołu oraz managera.

Poznaj stanowisko: Kasjer / Kasjerka

Kasjer / Kasjerka jest to osoba, która odpowiada za obsługę klienta i rozliczenie środków płatniczych za sprzedawany produkt lub usługę oraz wydaje resztę. Do głównych obowiązków tego pracownika należy, np..: doradztwo dotyczące produktów i usług, obsługa kasy fiskalnej i obsługa klienta, przyjmowanie zwrotów i zajmowanie się zamianami, rejestrowanie zakupów na kartach stałego klienta ...
Kasjer / Kasjerka Praca Kasjer / Kasjerka