Kasjer / Kasjerka

Auto Fus T. Fus Sp.j.

Białystok

4 dni temu

Ogłoszenie numer: 1957660, z dnia 2018-04-16

W związku z dynamicznym rozwojem  firmy, Dealer BMW poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: podlaskie / Białystok

Nr Ref.: BIA

Opis stanowiska

  • Dokonywanie operacji gotówkowych (wpłaty i wypłaty)
  • Sporządzanie dokumentów kasowych – operacje gotówkowe i bezgotówkowe
  • Obsługa kasy fiskalnej
  • Ewidencjonowanie zdarzeń w systemie kasowym

Wymagania

  • Doświadczenie na stanowisku minimum 2 lata
  • Znajomość zasad obrotu pieniężnego
  • Doświadczenie w zakresie obsługi klientów
  • Umiejętność obsługi kasy fiskalnej
  • Dobra znajomość programów MS Office
  • Uczciwość, terminowość, dokładność, niekaralność

Oferujemy

  • Zatrudnienie na umowę o pracę
  • Stabilne zatrudnienie
  • Bardzo dobre warunki pracy
  • Możliwość rozwoju osobistego i zawodowego

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Zainteresowane osoby prosimy o aplikowanie na stanowisko za pomocą przycisku
"Aplikuj teraz" lub telefonicznie pod numerem: (22) 541 14 90.

Poznaj stanowisko: Kasjer / Kasjerka

Kasjer / Kasjerka jest to osoba, która odpowiada za obsługę klienta i rozliczenie środków płatniczych za sprzedawany produkt lub usługę oraz wydaje resztę. Do głównych obowiązków tego pracownika należy, np..: doradztwo dotyczące produktów i usług, obsługa kasy fiskalnej i obsługa klienta, przyjmowanie zwrotów i zajmowanie się zamianami, rejestrowanie zakupów na kartach stałego klienta ...
Kasjer / Kasjerka Praca Kasjer / Kasjerka

Aplikujesz na ogłoszenie

Załącz pliki do aplikacji

Rozmiar pliku 15MB | Akceptowalne typy plików

Dodatkowe informacje

- Wymagane pola

Rekrutują z Praca.pl