Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Firma Współpracująca z PTK Centertel zajmująca się sprzedażą telefonów komórkowych oraz dostępu do internetu poprzez salony Franchisingowe. Jeden z największych partnerów PTK Centertel w Polsce.

Kasjer

Miejsce pracy: Zgierz

Nr Ref.: Kasjer

Zadania:
  • obsługa kasy w salonie Orange
  • zajmowanie się gospodarką magazynową
Wymagania:
  • min. wykształcenie średnie
  • doświadczenie na stanowisku kasjera
  • znajomość programów fakturujących
  • dobra znajomość MS Office
  • bardzo dobra organizacja pracy
  • rzetelność i dokładność wykonywanych zadań
  • pełna dyspozycyjność
  • dodatkowym atutem będzie doświadczenie w branży telekomunikacyjnej
Oferujemy:
  • ciekawą pracę w dużej, nowocześnie zarządzanej firmie
  • podnoszenie kwalifikacji zawodowych, awans
  • możliwość osobistego rozwoju
  • kontakt z najnowocześniejszymi technologiami
Odpowiadamy na wybrane oferty. Zapewniamy całkowitą dyskrecję. W CV prosimy o zamieszczenie następującej klauzuli wraz z podpisem: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz.U. nr 133 poz.883)."

Poznaj stanowisko: Kasjer / Kasjerka

Kasjer / Kasjerka jest to osoba, która odpowiada za obsługę klienta i rozliczenie środków płatniczych za sprzedawany produkt lub usługę oraz wydaje resztę. Do głównych obowiązków tego pracownika należy, np..: doradztwo dotyczące produktów i usług, obsługa kasy fiskalnej i obsługa klienta, przyjmowanie zwrotów i zajmowanie się zamianami, rejestrowanie zakupów na kartach stałego klienta ...
Kasjer / Kasjerka Praca Kasjer / Kasjerka