Key Account Manager ds. programów lojalnościowych

Fundacja Kibica

Marki

8 dni temu

Ogłoszenie numer: 2734281, z dnia 2019-11-04

Fundacja Kibica - operator ogólnopolskiego programu sportowego Sportbonus, współpracująca ze Związkami Sportowymi oraz Klubami poszukuje aktywnych i kreatywnych osób.

Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: mazowieckie / Marki

Opis stanowiska

  • Pozyskiwanie nowych Partnerów do programów lojalnościowych
  • Budowanie długofalowych relacji z Partnerami
  • Umawianie i przeprowadzanie spotkań biznesowych przede wszystkim w Warszawie, ale także w innych miastach w Polsce
  • Realizacja wyznaczonych targetów
  • Raportowanie

Wymagania

  • Co najmniej 3-letnie doświadczenie w sprzedaży produktów marketingowych (mile widziane doświadczenie w branży programów lojalnościowych i/lub rabatowych).
  • Udokumentowane sukcesy sprzedażowe
  • Umiejętność budowania i utrzymywania relacji biznesowych oraz wywierania wpływu
  • Biegła znajomość pakietu MS Office
  • Bardzo dobrej organizacją pracy
  • Samodzielności w osiąganiu postawionych celów sprzedażowych
  • Prawo jazdy kat. B
  • Gotowość do odbywania podróży służbowych
  • Relacje handlowe w branżach retail, e-commerce czy sieci handlowe będą dodatkowym atutem.

Oferujemy

  • Pracę w ogólnopolskim, dynamicznie rozwijającym się projekcie
  • Zdobycie cennego doświadczenia, popartego referencjami
  • Atrakcyjny pakiet szkoleń
  • Możliwość współpracy z Klubami sportowymi oraz osobami związanymi ze środowiskiem sportowym
  • Niezbędne narzędzia pracy,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do osiąganych wyników
  • Elastyczny czas pracy

Wynagrodzenie

Od 7000 do 10000 PLN

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku APLIKUJ TERAZ.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Fundację Kibica z siedzibą w Warszawie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest Fundacja Kibica z siedzibą w Warszawie przy ul. Żurawiej 43. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Poznaj

AGS ESTATE Sp. z o.o.