Key Account Manager (K/M)

AUDIT Doradztwo Personalne

Nowa Sól

10 dni temu

AUDIT Doradztwo Personalne Sp. z o.o. poszukuje kandydata na stanowisko

Miejsce pracy: Nowa Sól
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
  • Dotarcie do nowych klientów, głównie w Polsce i Niemczech
  • Rozwój istniejącego portfolio klientów
  • Budowanie własnej sieci powiązań w strukturach klientów i potencjalnych klientów
  • Przygotowywanie ofert handlowych dla klientów
  • Monitorowanie działań aktualnych/potencjalnych klientów
  • Ścisła współpraca z wewnętrznymi działami spółki (zarząd, logistyka, zakupy, produkcja, jakość)
  • Tworzenie własnej strategii handlowej dla strategicznych klientów i rynków, we współpracy z dyrektorem handlowym
WYMAGANIA:
  • Wykształcenie wyższe o profilu technicznym lub biznesowym
  • Dobra znajomość języka niemieckiego umożliwiająca swobodną komunikację – warunek konieczny
  • Łatwość nawiązywania kontaktów i budowania relacji
  • Zmysł techniczny i ciekawość techniczna – umiejętność zagłębienia się w techniczne aspekty sprzedawanych usług
  • Wola nauki i rozwoju w zakresie aspektów technicznych, rozpoznawania i zdobywania nowych klientów, budowania długofalowych relacji, zarządzania portfolio klientów
  • Zdolności analityczne i organizacyjne, umiejętność organizacji pracy własnej
  • Wysoka kultura osobista, profesjonalizm i etyka
  • Gotowość do wyjazdów służbowych
  • Prawo jazdy kat. B

Prosimy o umieszczenie w CV klauzuli o następującej treści:

  • jeżeli jest Pani/Pan zainteresowana/y udziałem wyłącznie w tej rekrutacji:
    Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez Administratora - AUDIT Doradztwo Personalne Sp. z o.o. z siedzibą w Gorzowie Wlkp. (66-400) ul. Walczaka 20, w celu przeprowadzenia rekrutacji, w tym na udostępnienie podanych przeze mnie danych osobowych potencjalnemu pracodawcy.
    Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych osobowych jest dobrowolne oraz że przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych a także prawo ich sprostowania, usunięcia, wniesienia sprzeciwu, przenoszenia lub ograniczenia ich przetwarzania. Potwierdzam zapoznanie się z klauzulą informacyjną dotyczącą ochrony danych osobowych dostępną na stronie: www.ochrona-danych.audit.com.pl

  • jeżeli jest Pani/Pan zainteresowana/y w bieżącej oraz przyszłych rekrutacjach:
    Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez Administratora - AUDIT Doradztwo Personalne Sp. z o.o. z siedzibą w Gorzowie Wlkp. (66-400) ul. Walczaka 20, w celach związanych z realizacją bieżącego oraz przyszłych projektów rekrutacyjnych, w tym na udostępnienie podanych przeze mnie danych osobowych potencjalnym pracodawcom.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku

Poznaj