Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Key Account Manager z jęz. niemieckim

LeasingTeam Group

Katowice

260 dni temu

LeasingTeam Group to największa w kraju grupa spółek doradztwa personalnego wyłącznie z polskim kapitałem, która od ponad dekady wspiera swoimi innowacyjnymi rozwiązaniami kandydatów i pracodawców. Realizujemy strategiczne projekty z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi dla polskich i globalnych przedsiębiorstw, średniej wielkości firm i organizacji publicznych. Łączymy kandydatów i organizacje, umożliwiając oby stronom osiągnięcie sukcesu na rynku pracy.
Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Miejsce pracy: Katowice
Nr ref.: 0017200
Zakres obowiązków:
  • Budowanie partnerskich oraz długoterminowych relacji z Klientami
  • Rozwój sprzedaży oferowanych usług
  • Kompleksowa obsługa klienta w zakresie doradztwa
  • Realizacja celów sprzedażowych
  • Samodzielne prowadzenie rozmów i negocjacji handlowych
  • Analiza rynku, usług i konkurencji
Oczekiwania:
  • Doświadczenie na stanowisku sprzedażowym w B2B ( mile widziane w branży usług HR)
  • Znajomość języka niemieckiego na poziomie bardzo dobrym - warunek konieczny
  • Samodzielność i sumienność w realizacji zadań
  • Wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne i interpersonalne
  • Umiejętność prowadzenia profesjonalnych spotkań biznesowych, skutecznych negocjacji oraz prezentacji handlowych
  • Umiejętność obsługi pakietu MS Office
  • Gotowość do odbywania podróży służbowych
  • Prawo jazdy kategorii B
Oferta:
  • stabilna praca w firmie polskiej w trakcie ekspansji globalnej
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę a także potrzebne narzędzia pracy, umożliwiające realizację powierzonych zadań
  • atrakcyjne wynagrodzenie, stosowne do osiąganych rezultatów pracy oraz atrakcyjny system premiowy
  • możliwość wszechstronnego rozwoju zawodowego.

Zgodnie z obowiązującym prawem LeasingTeam nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Agencja zatrudnienia - nr certyfikatu 636.

Poznaj stanowisko: Kierownik ds. Kluczowych Klientów - Key Account Manager

Kierownik ds. kluczowych klientów (key account manager, skrót KAM) to osoba, która zarządza projektami i procesami, bardziej niż zespołem ludzi. Natomiast w przypadku, gdy firma ma wielu handlowców (np. branża FMCG, sektor ubezpieczeniowy), to wtedy kierownik ds. kluczowych klientów odpowiedzialny jest również za koordynację pracy pracowników. Ogólnie rzecz ujmując pracownik ten ...
Kierownik ds. Kluczowych Klientów - Key Account Manager Praca Kierownik ds. Kluczowych Klientów - Key Account Manager

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (861)
Wałbrzych (54)
Legnica (118)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (198)
Toruń (123)
Lubelskie:
Lublin (218)
Chełm (33)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (912)
Tarnów (57)
Nowy Sącz (41)
Mazowieckie:
Warszawa (2129)
Radom (168)
Płock (41)
Opolskie:
Opole (158)
Nysa (59)