Key Account Manager

Human & Hunter Sp. z o.o.

Tychy

98 dni temu

Human & Hunter to zespół doświadczonych specjalistów świadczących usługi doradztwa personalnego, rekrutacji i selekcji oraz pracy tymczasowej (nr KRAZ 6664). Obecnie dla naszego klienta poszukujemy pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Tychy
Nr ref.: KAM/AT/K
Zadania:
  • kierowanie rozwojem sprzedaży i wzrostem liczby obsługiwanych klientów,
  • budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z klientami,
  • tworzenie ofert handlowych,
  • przeprowadzanie prezentacji i udział w spotkaniach sprzedażowych oraz negocjacjach, a także targach i spotkaniach branżowych
Nasze oczekiwania:
  • doświadczenie około 2-3 lat na podobnym stanowisku,
  • mile widziane doświadczenie w branży automotive,
  • doświadczenie w zakresie negocjacji oraz tworzenia umów handlowych,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2, pozwalająca na swobodną komunikację,
  • bardzo dobra znajomość pakietów MS Office oraz obsługi komputera,
  • prawo jazdy kat. B,
  • gotowość do wyjazdów służbowych,
  • umiejętność radzenia sobie w sytuacjach stresowych,
  • mile widziane znajomość procesów tłoczenia, spawania, zgrzewania oraz montaży.
Nasza oferta:
  • stabilne zatrudnienie (umowa o pracę),
  • atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze oraz premia motywacyjna za wyniki,
  • dodatkowe benefity pozapłacowe,
  • pracę w przyjaznej atmosferze i zgranym zespole w firmie o ugruntowanej pozycji w branży automotive,
  • realny wpływ na rozwój i funkcjonowanie firmy,
  • dużą samodzielność i możliwość realizacji własnych pomysłów i rozwiązań,

Poznaj

Poznaj stanowisko: Kierownik ds. Kluczowych Klientów - Key Account Manager

Kierownik ds. kluczowych klientów (key account manager, skrót KAM) to osoba, która zarządza projektami i procesami, bardziej niż zespołem ludzi. Natomiast w przypadku, gdy firma ma wielu handlowców (np. branża FMCG, sektor ubezpieczeniowy), to wtedy kierownik ds. kluczowych klientów odpowiedzialny jest również za koordynację pracy pracowników. Ogólnie rzecz ujmując pracownik ten ...
Kierownik ds. Kluczowych Klientów - Key Account Manager Praca Kierownik ds. Kluczowych Klientów - Key Account Manager

Rekrutują z Praca.pl