Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Key Account Manager

Work & Business Solutions

Warszawa

127 dni temu

Work&Business Solutions jest firmą specjalizującą się w rekrutacji wysokiej klasy specjalistów. Wspierając prestiżowe projekty w Polsce i za granicą, oferujemy naszym Kandydatom atrakcyjne oferty pracy dające możliwość rozwoju zawodowego i realizacji indywidualnych planów życiowych. Wyślij swoje CV i dołącz do najlepszych!

Naszym Klientem jest firma z ponad 20-letnim doświadczeniem w produkcji oraz dystrybucji opakowań. W związku z jej rozwojem poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: / Warszawa
Nr ref.: PH/MW/18
Zadania:
  • Rozwój sprzedaży produktów firmy na podległym obszarze.
  • Pozyskiwanie oraz obsługa klientów.
  • Przygotowywanie ofert handlowych.
  • Skuteczne prowadzenie negocjacji biznesowych.
  • Realizacja planów sprzedażowych.
  • Raportowanie wyników pracy do Dyrektora Handlowego.
Wymagania:
  • Doświadczenie w aktywnej sprzedaży B2B.
  • Znajomość technik sprzedażowych.
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej.
  • Znajomość obsługi pakietu MS Office.
  • Prawo jazdy kat. B.
Oferujemy:
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe.
  • Premie uzależnione od wyników pracy.
  • Pracę w systemie home-office.
  • Możliwość rozwoju zawodowego.
  • Narzędzia pracy – służbowy samochód, komputer oraz telefon.

Prosimy o załączenie do aplikacji następującej klauzuli: "Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych, w tym danych osobowych, przez firmę Work & Business Solutions z siedzibą w Krakowie, ul. Grochowa 7, z przeznaczeniem do wykorzystania ich w celu realizacji obecnego oraz przyszłych procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922). Dane udostępniam dobrowolnie oraz mam świadomość, że przysługuje mi prawo wglądu do nich, ich poprawienia oraz zaprzestania ich przetwarzania.”

Poznaj

Work&Business Solutions jest firmą specjalizującą się w rekrutacji wysokiej klasy specjalistów. Wspierając prestiżowe projekty w Polsce i za granicą, oferujemy naszym Kandydatom atrakcyjne oferty pracy dające możliwość rozwoju zawodowego i realizacji indywidualnych planów życiowych. Wyślij swoje CV i dołącz do najlepszych!

Poznaj stanowisko: Kierownik ds. Kluczowych Klientów - Key Account Manager

Kierownik ds. kluczowych klientów (key account manager, skrót KAM) to osoba, która zarządza projektami i procesami, bardziej niż zespołem ludzi. Natomiast w przypadku, gdy firma ma wielu handlowców (np. branża FMCG, sektor ubezpieczeniowy), to wtedy kierownik ds. kluczowych klientów odpowiedzialny jest również za koordynację pracy pracowników. Ogólnie rzecz ujmując pracownik ten ...
Kierownik ds. Kluczowych Klientów - Key Account Manager Praca Kierownik ds. Kluczowych Klientów - Key Account Manager

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (837)
Wałbrzych (61)
Legnica (129)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (199)
Toruń (113)
Lubelskie:
Lublin (243)
Chełm (37)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (1010)
Tarnów (67)
Nowy Sącz (46)
Mazowieckie:
Warszawa (2230)
Radom (182)
Płock (55)
Opolskie:
Opole (189)
Nysa (69)