Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Key Account Manager

Homest Polska

Warszawa

1 dzień temu

Homest Polska to firma z wieloletnim doświadczeniem, oferująca kompleksową pomoc w zakresie obrotu nieruchomościami mieszkalnymi i komercyjnymi oraz szeroko pojętego doradztwa.
Jesteśmy młodym, dynamicznym zespołem, który codziennie realizuje się w nowych przedsięwzięciach. Naszą pasją jest praca z ludźmi!

W związku rozwojem poszukujemy do naszego zespołu kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa
Chcemy współpracować właśnie z Tobą, jeśli:
  • Jesteś osobą zmotywowaną do pracy i samodzielną w działaniu,
  • Konsekwentnie dążysz do realizacji zamierzonych celów,
  • Lubisz pracę z ludźmi i łatwo nawiązujesz kontakty,
  • Sprawnie posługujesz się językiem angielskim,
  • Znasz lokalny rynek nieruchomości.
Oferujemy:
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • W pełni finansowane szkolenia branżowe,
  • Wsparcie merytoryczne na każdym etapie pracy,
  • Samochód służbowy,
  • Komputer,
  • Telefon,
  • Przyjazną atmosferę pracy i wsparcie zespołu.
Twoje główne zadania:
  • Spotkania z klientami oraz prezentacja ofert nieruchomości,
  • Przygotowywanie ofert handlowych,
  • Prowadzenie negocjacji handlowych,
  • Prowadzenie spraw klientów, poprzedzających zawarcie ostatecznych umów najmu i sprzedaży,
  • Kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy.
Od kandydatów oczekujemy:
  • Minimum 2-letniego doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • Komunikatywnej znajomości języka angielskiego,
  • Wiedzy z zakresu obsługi technicznej nieruchomości,
  • Łatwości w nawiązywaniu kontaktów i budowaniu relacji z klientami,
  • Samodzielności w działaniu i kreatywności,
  • Umiejętności pracy w zespole,
  • Posiadania czynnego prawa jazdy kat. B.

Osoby zainteresowane ww. ofertą pracy prosimy o przesłanie aplikacji zawierających CV.

Poznaj

Homest Polska to firma z wieloletnim doświadczeniem, oferująca kompleksową pomoc w zakresie obrotu nieruchomościami mieszkalnymi i komercyjnymi. Nie jesteśmy zwykłym biurem nieruchomości. Nie ograniczamy się tylko do pośrednictwa w obrocie nieruchomościami. Bazując na wieloletnim doświadczeniu, oferujemy naszym klientom kompleksową pomoc. W centrum uwagi zawsze stawiamy oczekiwania naszych klientów, a świadczone przez nas usługi są w pełni zindywidualizowane. Rzetelność i solidna wiedza doradców Homest Polska jest gwarancją tego, że wszystkie powierzone nam zadania zostaną sprawnie i skutecznie zrealizowane. Oferujemy profesjonalną obsługę nieruchomości w zakresie: - Sprzedaży i zakupu - Wynajmu i najmu - Doradztwa finansowego w procesie wyboru najlepszej oferty kredytowej - Obsługi prawnej - Wykończenia - Remontu – Zarządzania.

Poznaj stanowisko: Kierownik ds. Kluczowych Klientów - Key Account Manager

Kierownik ds. kluczowych klientów (key account manager, skrót KAM) to osoba, która zarządza projektami i procesami, bardziej niż zespołem ludzi. Natomiast w przypadku, gdy firma ma wielu handlowców (np. branża FMCG, sektor ubezpieczeniowy), to wtedy kierownik ds. kluczowych klientów odpowiedzialny jest również za koordynację pracy pracowników. Ogólnie rzecz ujmując pracownik ten ...
Kierownik ds. Kluczowych Klientów - Key Account Manager Praca Kierownik ds. Kluczowych Klientów - Key Account Manager

Aplikujesz na ogłoszenie

Załącz pliki do aplikacji

- Wymagane pola

Administratorem danych osobowych jest Homest Polska.

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (643)
Wałbrzych (64)
Legnica (117)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (256)
Toruń (133)
Lubelskie:
Lublin (231)
Chełm (36)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (820)
Tarnów (80)
Nowy Sącz (80)
Mazowieckie:
Warszawa (1973)
Radom (171)
Płock (69)
Opolskie:
Opole (222)
Nysa (62)