Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy
Kierowca B+E
FINGERBAU
Oświęcim
pracownik fizyczny
umowa o pracę
50 dni temu

Firma FINGERBAU, producent styropianu, do swojego zakładu w Oświęcimiu poszukuje specjalisty na stanowisko:

Miejsce pracy: Oświęcim
Zakres zadań:
  • Rozwożenie styropianu do klientów
  • Pomoc w załadunku i rozładunku
  • Odpowiedzialność za dokumenty przewozowe
  • Dbanie o jakość przewożonego towaru
  • Dbanie o eksploatację powierzonego samochodu
Oczekiwania:
  • Prawo jazdy kat. B+E
  • Posiadanie karty kierowcy
  • Doświadczenie w pracy zawodowego kierowcy
  • Odpowiedzialność i sumienność
Oferujemy
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Jednodniowe kursy
  • Dostęp do benefitów tj. pakiet medyczny, karta sportowa
  • Dodatkowe świadczenia pracownicze
  • Nasz adres: ul. Chemików 1/A-59, Oświęcim