Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Kierownik budowy (branża wod-kan)

DKM-LASKOWSCY Sp.J. PBWMKiRD

Kobyłka

8 dni temu

Ogłoszenie numer: 2400501, z dnia 2019-04-15

Firma istnieje od 1989r. wykonuje roboty z zakresu budownictwa wodno-kanalizacyjnego, na obszarze Warszawy i okolic.

Miejsce pracy: mazowieckie / Kobyłka

Opis stanowiska

  • Kierowanie realizacją budowy i nadzór nad jakością robót zgodnie z dokumentacją budowy, harmonogramem i przepisami prawa budowlanego
  • Wypełnianie obowiązków wynikających z prawa budowlanego, przepisów BHP i innych przepisów związanych z prawidłową realizacją inwestycji
  • Współpraca z nadzorem inwestorskim
  • Zarządzanie zespołem pracowników na budowie
  • Końcowe rozliczanie projektów i sporządzanie dokumentacji powykonawczej
  • Sporządzanie obmiarów wykonanych instalacji

Wymagania

  • Uprawnienia budowlane bez ograniczeń w zakresie sieci, instalacji i urządzeń: wodociągowych, kanalizacyjnych i gazowych;
  • Doświadczenie min. 10 lat w branży wod-kan
  • Umiejętność pracy na komputerze (MS Office);
  • Dyspozycyjność, zaangażowanie w wykonywaną pracę, stanowczość, komunikatywność
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • Umowę o pracę
  • Stałe zatrudnienie;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od kompetencji, doświadczenia i zaangażowania w pracę
  • Możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznie rozwijającej się firmie

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku APLIKUJ TERAZ.

Poznaj

Firma istnieje od 1989r. Wykonuje roboty sanitarne, drogowe, odwodnienia terenu na obszarze warszawy i okolic.

Poznaj stanowisko: Kierownik Budowy

Kierownik budowy jest to osoba czuwająca nad prawidłowym procesem realizacji budowy lub robót budowlanych. Pracownik ten reprezentuje wykonawcę. Podstawowe obowiązki kierownika budowy wymienione są w art. 22 PB, natomiast art. 23 PB określa jego prawa. Do podstawowych obowiązków kierownika budowy należy, m.in.: kontrola i nadzór nad prawidłową realizacją robót budowlanych (np. roboty ziemnie, ciesielskie, ...
Kierownik Budowy Praca Kierownik Budowy

Aplikujesz na ogłoszenie

Załącz pliki do aplikacji

- Wymagane pola

Administratorem danych osobowych jest DKM-LASKOWSCY Sp.J. PBWMKiRD.

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (796)
Wałbrzych (57)
Legnica (130)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (259)
Toruń (138)
Lubelskie:
Lublin (276)
Chełm (58)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (927)
Tarnów (69)
Nowy Sącz (90)
Mazowieckie:
Warszawa (2222)
Radom (180)
Płock (84)
Opolskie:
Opole (237)
Nysa (74)