Kierownik budowy (budownictwo modułowe)

Climatic Sp. z o.o.

Warszawa - Reguły

28 dni temu

Miejsce pracy: Warszawa - Reguły

Opis stanowiska:
  • Planowanie, koordynacja i nadzór montażu budynków modułowych na terenie realizowanych inwestycji
  • Nadzór nad podwykonawcami
  • Prowadzenie dokumentacji
  • Przygotowanie i nadzór nad terminową realizacji harmonogramu robót
Wymagania:
  • Uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w specjalności konstrukcyjno - budowlanej
  • Wykształcenie wyższe
  • Doświadczenie w kierowaniu realizacjami inwestycji budowlanych
Oferujemy:
  • Stałą pracę w dynamiczne rozwijającej się firmie
  • Możliwość zdobycia doświadczenia
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności
  • Miłą atmosferę pracy
W nadsyłanych dokumentach prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych do potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2016 r., poz. 922 z późn. zm.). Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami. Prowadzący proces rekrutacji zapewniają poufność.

Poznaj

Climatic Sp. z o.o. Sp. k.

Firma Climatic Sp. z o.o., która jako generalny wykonawca jest liderem na rynku budownictwa służby zdrowia

Poznaj stanowisko: Kierownik Budowy
Kierownik budowy jest to osoba czuwająca nad prawidłowym procesem realizacji budowy lub robót budowlanych. Pracownik ten reprezentuje wykonawcę. Podstawowe obowiązki kierownika budowy wymienione są w art. 22 PB, natomiast art. 23 PB określa jego prawa. Do podstawowych obowiązków kierownika budowy należy, m.in.: kontrola i nadzór nad prawidłową realizacją robót budowlanych (np. roboty ziemnie, ciesielskie, ...
Praca Kierownik Budowy