Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Kierownik budowy - inwestycje biurowe

EPCM Executive Search

Warszawa

21 dni temu

Międzynarodowa spółka działająca w segmencie nieruchomości komercyjnych w oparciu o własne zasoby poszukuje Kierownika Budowy. Dana osoba będzie odpowiedzialna za koordynację projektów w obszarze budownictwa biurowego, hotelowego, mixed-use i mieszkaniowego. Idealny/a kandydat/ ka będzie posiadać możliwość współtworzenia struktury międzynarodowego developera w Polsce.

Pierwszą inwestycją, za którą będzie odpowiedzialna/y Kierownik Budowy będzie prestiżowy obiekt biurowy.

Miejsce pracy: Warszawa
Zadania:
  • Organizacja oraz nadzór nad budową w zgodnie z przepisami Prawa Budowlanego, polskimi normami, zasadami BHP i ppoż., oraz wewnętrznymi procedurami;
  • Terminowa i jakościowa realizacja kontraktów zgodnie z dokumentacją techniczną (specyfikacją techniczną, projektem budowlanym)
  • Nadzór nad budżetem prac budowlanych, harmonogramem i sztuką budowlaną;
  • Analizowanie dokumentacji technicznej oraz poszukiwanie optymalnych rozwiązań,
  • Prowadzenie dokumentacji budowy;
  • Nadzór nad podległymi ekipami podwykonawczymi (organizacja pracy, kontrola jakości wykonywanych prac, zgodności tych prac z dokumentacją projektową i harmonogramem, koordynacja branżowa; rozliczenia, kontrola bezpieczeństwa pracy)
  • Rozliczanie podwykonawców z wykonanych robót;
  • Nadzór nad dostawcami;
  • Zarządzanie podległym zespołem własnym;
  • Współpraca z Inwestorem, projektantami, inspektorami nadzoru oraz innymi osobami uczestniczącymi w procesie budowlanym.
Wymagania:
  • Minimum kilkuletnie doświadczenie w prowadzeniu inwestycji biurowych lub hotelowych jako Kierownik Budowy;
  • Bardzo dobra znajomość prawa budowlanego i etapów procesu inwestycyjnego;
  • Umiejętność zarządzania zespołem podwykonawców i własnym;
  • Doświadczenie w koordynacji pracy biura projektowego;
  • Doświadczenie w pracy na budżecie i harmonogramie budowy;
  • Nastawienie na jakość wykonywanej pracy ;
  • Rzetelność, skrupulatność, dobra organizacja pracy własnej i zespołu;
  • Rozwinięte umiejętności komunikacyjne.
Oferujemy:
  • Pełną wyzwań pasjonującą pracę po stronie developera;
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia (wynagrodzenie + pakiet socjalny);
  • Praca w gronie profesjonalistów i ekspertów na rynku nieruchomości.

Poznaj

EPCM to zespół konsultantów executive search prowadzących rekrutacje na kluczowe pozycje w wiodących firmach z branży budowlanej oraz nieruchomości. W swoim doświadczeniu mamy zrealizowane procesy rekrutacyjne na takie stanowiska jak CEO, Branch Director, Business Development Director, Development Director, Technical Director, Operations Director, Project Director, Development Manager, Project Manager, Facility Manager, Site Manager, Works Manager, Site Engineer, Senior Architect, Team Leader, Project Consultant, Senior Design Engineer, Senior Consultant, etc. Koncentrujemy się na takich obszarach jak branża deweloperska, nieruchomości, budownictwo, projektowanie i architektura oraz usługi konsultingowe. Prowadzimy rekrutacje na terenie całego kraju, a także mamy doświadczenie w rekrutacjach zagranicznych.

Poznaj stanowisko: Kierownik Budowy

Kierownik budowy jest to osoba czuwająca nad prawidłowym procesem realizacji budowy lub robót budowlanych. Pracownik ten reprezentuje wykonawcę. Podstawowe obowiązki kierownika budowy wymienione są w art. 22 PB, natomiast art. 23 PB określa jego prawa. Do podstawowych obowiązków kierownika budowy należy, m.in.: kontrola i nadzór nad prawidłową realizacją robót budowlanych (np. roboty ziemnie, ciesielskie, ...
Kierownik Budowy Praca Kierownik Budowy

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (643)
Wałbrzych (63)
Legnica (119)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (251)
Toruń (132)
Lubelskie:
Lublin (233)
Chełm (34)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (834)
Tarnów (79)
Nowy Sącz (80)
Mazowieckie:
Warszawa (1968)
Radom (171)
Płock (68)
Opolskie:
Opole (225)
Nysa (63)