Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Kierownik Budowy

Horyzont Doradztwo Personalne

Tarnów

269 dni temu

Nasz Klient to niemiecki koncern zatrudniający kilkadziesiąt tysięcy pracowników na wszystkich kontynentach. Oferuje wyspecjalizowane usługi dla przemysłu i budownictwa. W związku z dużą ilością realizowanych projektów poszukujemy

Kierownika Budowy

Miejsce pracy: Tarnów
Nr Ref.: 3641/2017/PR

Zadania:
  • opracowanie harmonogramu realizacji robót – współpraca z Kierownikiem Projektu oraz Kierownikiem Robót,
  • wyszukiwanie potencjalnych podwykonawców robót oraz współpraca z nimi,
  • nadzór nad pracami realizowanymi przez firmy zewnętrzne - jakość, ilość, terminowość,
  • raportowanie stanu realizacji prac budowlanych do Kierownika Projektu,
  • organizacja pracy na budowie w tym opracowywanie zapotrzebowania na materiały i narzędzia niezbędne do realizacji robót.
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe techniczne – preferowane budownictwo, energetyka, mechanika lub pokrewne,
  • posiadanie uprawnień budowlanych o specjalności konstrukcyjno - budowlanej,
  • doświadczenia w pracy na stanowisku kierownika budowy lub kierownika robót infrastruktury przemysłowej (w rozumieniu Ustawy - Prawo budowlane),
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • dobra znajomość pakietu Ms Office, AUTOCAD,
  • samodzielność, odpowiedzialność za powierzone zadania,
  • dyspozycyjność.
Oferujemy:
  • pracę przy ciekawych projektach w dynamicznie rozwijającej się Grupie,
  • stabilne i atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • pakiet świadczeń dodatkowych.

Posiadamy certyfikat na prowadzenie działalności w zakresie agencji zatrudnienia - wpis pod numerem 14300.

Horyzont Doradztwo Personalne Sp. z o.o.
ul. Zwycięstwa 16/18/16
44-100 Gliwice
tel 032 775 57 12
www.horyzont.pl

Poznaj stanowisko: Kierownik Budowy

Kierownik budowy jest to osoba czuwająca nad prawidłowym procesem realizacji budowy lub robót budowlanych. Pracownik ten reprezentuje wykonawcę. Podstawowe obowiązki kierownika budowy wymienione są w art. 22 PB, natomiast art. 23 PB określa jego prawa. Do podstawowych obowiązków kierownika budowy należy, m.in.: kontrola i nadzór nad prawidłową realizacją robót budowlanych (np. roboty ziemnie, ciesielskie, ...
Kierownik Budowy Praca Kierownik Budowy

Aplikujesz na ogłoszenie

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (839)
Wałbrzych (61)
Legnica (128)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (196)
Toruń (112)
Lubelskie:
Lublin (241)
Chełm (37)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (1006)
Tarnów (67)
Nowy Sącz (46)
Mazowieckie:
Warszawa (2223)
Radom (182)
Płock (55)
Opolskie:
Opole (188)