Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Kierownik Budowy

ABB Sp. z o.o.

Kraków

18 dni temu

Miejsce pracy: Kraków
Nr ref.: PL67631018_E3

Kierownik Budowy odpowiada za całościową realizację kontraktów budowlanych w miejscu prowadzenia projektu. Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie planowała, kontrolowała i nadzorowała terminowość i poprawność realizowanych zadań związanych z budową stacji elektroenergetycznych, mając na uwadze zapewnienie ich opłacalności i zgodności z ustaleniami kontraktowymi, standardami jakości, harmonogramem i wymogami bezpieczeństwa podczas budowy, montażu, rozruchu oraz uruchomienia.

Zadania:
  • Planowanie działań we współpracy z Project Managerem dotyczących projektu z uwzględnieniem dostępności zasobów oraz sprzętu niezbędnego do ich realizacji;
  • Nadzór i koordynacja prac budowlanych;
  • Odpowiedzialność za realizację projektu w zgodzie z wymaganą przez zamawiającego jakością i zapisami w kontrakcie;
  • Przestrzeganie zgodności prowadzonych robót z: harmonogramami, prawem budowlanym, dokumentacją techniczną, zasadami wiedzy i sztuki budowlanej, zasadami BHP;
  • Kontrolowanie budżetu budowy, monitorowanie bieżących wydatków w porównaniu do wydatków prognozowanych i szacowanie kosztów ostatecznych budowy;
  • Organizacja, kierowanie i nadzór nad pracą podwykonawców;
  • Opracowywanie raportów z przeprowadzonych prac;
  • Zapewnienie prawidłowej obsługi, magazynowania i instalacji urządzeń dostarczanych przez ABB w celu zapewnienia terminowego realizacji projektu.
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowany kierunek: elektrotechnika, elektroenergetyka, elektryka);
  • Minimum 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku;
  • Znajomość MS Project oraz pakietu MS Office (szczególnie Excel);
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie;
  • Uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznym bez ograniczeń;
  • Znajomość zasad BHP, metod ich wdrażania a także przestrzegania ich stosowania;
  • Niezależność, umiejętność szybkiego podejmowania decyzji i rozwiązywania problemów;
  • Otwartość, sumienność i punktualność;
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej oraz pracy zespołu;
  • Gotowość do podróży służbowych, pracy w ciągu tygodnia poza miejscem zamieszkania;
  • Prawo jazdy kat. B.
Oferujemy:
  • Interesującą pracę w firmie nastawionej na innowacyjne rozwiązania i nowoczesne technologie;
  • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku i podnoszenia kwalifikacji zawodowych w różnych obszarach;
  • Stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej;
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia uzależnione od doświadczenia i posiadanych umiejętności;
  • Miłą atmosferę pracy.

Wszystkie oferty powinny zawierać klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).”
„Wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu prowadzenia przyszłych rekrutacji”

Poznaj

Dlaczego warto?

ABB jest globalnym liderem kształtującym przyszłość w dziedzinie cyfryzacji przemysłu. Każdego dnia pracownicy ABB na całym świecie pracują nad rozwiązaniem największych problemów współczesnych czasów, takich jak dostarczanie ekologicznej energii, zwiększanie wydajności i wprowadzanie strategii zrównoważonego rozwoju.

Poznaj stanowisko: Kierownik Budowy

Kierownik budowy jest to osoba czuwająca nad prawidłowym procesem realizacji budowy lub robót budowlanych. Pracownik ten reprezentuje wykonawcę. Podstawowe obowiązki kierownika budowy wymienione są w art. 22 PB, natomiast art. 23 PB określa jego prawa. Do podstawowych obowiązków kierownika budowy należy, m.in.: kontrola i nadzór nad prawidłową realizacją robót budowlanych (np. roboty ziemnie, ciesielskie, ...
Kierownik Budowy Praca Kierownik Budowy

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (643)
Wałbrzych (66)
Legnica (97)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (238)
Toruń (142)
Lubelskie:
Lublin (239)
Chełm (48)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (778)
Tarnów (104)
Nowy Sącz (89)
Mazowieckie:
Warszawa (2015)
Radom (171)
Płock (72)
Opolskie:
Opole (225)
Nysa (80)