Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Kierownik Budowy

Grupa ERBUD

Toruń

3 dni temu

ERBUD S.A. to jedna z czołowych grup budowlanych w Polsce, realizująca wymagające projekty budowlane w segmencie komercyjnym, infrastruktury publicznej, inżynieryjno-drogowym, energetycznym i mieszkaniowym. Grupa, od ponad 25 lat działa na rynku polskim oraz na rynkach innych krajów Unii Europejskiej.

W chwili obecnej, w związku z realizowaną budową, poszukujemy proaktywnych i zorientowanych na cel Kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Toruń
Zakres obowiązków:
  • Zarządzanie procesami budowy od przygotowania do odbioru, zgodnie ze standardami ISO i AQAP;
  • Nadzorowanie prac od strony organizacyjnej, administracyjnej i technicznej;
  • Prowadzenie dokumentacji budowy;
  • Koordynacja robót zgodnie z harmonogramem;
  • Współpraca z inspektorami nadzoru, projektantami, podwykonawcami i dostawcami;
  • Sprawowanie nadzoru nad jakością i terminowością realizowanych projektów;
  • Realizacja budowy zgodnie z planowanym budżetem kosztów kontraktu.

Oczekujemy:
  • Wykształcenia wyższego (kierunek – Budownictwo ogólne);
  • Uprawnień do kierowania robotami budowlanymi w specjalności konstrukcyjno-budowlanej bez ograniczeń;
  • Min. 2-letniego doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku;
  • Praktycznej znajomości pakietu MS Office, AutoCAD, Programu kosztorysowego (np. Norma PRO);
  • Prawa jazdy kat. B;
  • Preferowana znajomość języka angielskiego/niemieckiego;
  • Samodzielności i doświadczenia w wykonywaniu zadań objętych przedmiotem działania;
  • Umiejętności pracy w zespole oraz bardzo dobrej organizacji pracy;
  • Uczciwości, odpowiedzialności i profesjonalizmu.
Oferujemy:
  • opiekę medyczną
  • naukę języków obcych
  • dofinansowanie do pakietów sportowych
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego
  • atrakcyjne wynagrodzenie
Prosimy o dołączanie do aplikacji klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych widocznej po kliknięciu przycisku APLIKUJ.

Poznaj

Grupa ERBUD

Dlaczego warto?

Grupa Erbud jest jedną z pięciu największych grup budowlanych na polskim rynku. Erbud posiada doświadczoną, wysoko wykwalifikowaną kadrę inżynierów i specjalistów. Od 2007 r. Grupa działa na rynku polskim oraz na rynkach innych krajów Unii Europejskiej. Rocznie realizuje projekty o wartości ok. 2 mld zł. Do najbardziej prestiżowych inwestycji powstałych w ostatnim czasie należą: Hala Koszyki, Galeria Młociny w Warszawie, Centrum Medycyny Inwazyjnej Akademii Medycznej w Gdańsku czy Szpital Przylądek Nadziei we Wrocławiu. ERBUD – ODPOWIEDZIALNY, INNOWACYJNY I BEZPIECZNY PARTNER

Proces rekrutacji

KrokPrzesłanie CV
KrokAnaliza CV
KrokKrótka rozmowa telefoniczna
KrokRozmowa rekrutacyjna
KrokDecyzja o zatrudnieniu

Poznaj stanowisko: Kierownik Budowy

Kierownik budowy jest to osoba czuwająca nad prawidłowym procesem realizacji budowy lub robót budowlanych. Pracownik ten reprezentuje wykonawcę. Podstawowe obowiązki kierownika budowy wymienione są w art. 22 PB, natomiast art. 23 PB określa jego prawa. Do podstawowych obowiązków kierownika budowy należy, m.in.: kontrola i nadzór nad prawidłową realizacją robót budowlanych (np. roboty ziemnie, ciesielskie, ...
Kierownik Budowy Praca Kierownik Budowy

Aplikujesz na ogłoszenie