Kierownik budowy

INSTALBUD-RZESZÓW Sp. z o.o.

Warszawa

6 dni temu

Ogłoszenie numer: 2654322, z dnia 2019-09-16

Firma INSTALBUD-RZESZÓW Sp. z o.o. powstała w roku 1989. Od momentu powstania następuje stały i systematyczny rozwój przedsiębiorstwa czego dowodem są coraz bardziej ambitne i złożone projekty budowlane. Realizujemy inwestycje na terenie całego kraju. Zatrudniamy wysoko wykwalifikowaną kadrę pracowników z wieloletnim doświadczeniem, nasze budowy spełniają najwyższe standardy bezpieczeństwa i są wyposażone w nowoczesny sprzęt budowlany.

Obecnie poszukujemy osób chętnych na stanowisko:

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Opis stanowiska

  • Planowanie, kierowanie i nadzorowanie wykonania robót (budynek wielorodzinny z usługami i garażem podziemnym)
  • Nadzór i koordynacja robót, współpraca z Inwestorem,
  • Weryfikacja dokumentacji projektowej i zastosowanych rozwiązań,
  • Sporządzanie dokumentacji powykonawczej,
  • Nadzór nad przestrzeganiem zasad BHP.

Wymagania

  • Min. 5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku i pełnienie funkcji kierownika w budownictwie mieszkaniowym w okresie ostatnich 3 lat
  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Uprawnienia do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń
  • Znajomość prawa budowlanego
  • Inicjatywa, zaangażowanie, skuteczność w realizacji zadań
  • Odpowiedzialność, samodzielność, sumienność
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • Umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie odpowiednie do doświadczenia, umiejętności i kwalifikacji
  • Możliwość dalszego rozwoju poprzez uczestnictwo w kursach, szkoleniach, konferencjach
  • Niezbędne narzędzia pracy (samochód, laptop, telefon)
  • Multisport i opiekę medyczną
  • Pakiet socjalny
Aplikacje prosimy przesyłać za pomocą przycisku "Aplikuj teraz".

Poznaj

Instalbud - Rzeszów Sp. z o.o.

Firma INSTALBUD-RZESZÓW Sp. z o.o. powstała w roku 1989. Od momentu powstania następuje stały i systematyczny rozwój przedsiębiorstwa czego dowodem są coraz bardziej ambitne i złożone projekty budowlane. Realizujemy inwestycje na terenie całego kraju. Zatrudniamy wysoko wykwalifikowaną kadrę pracowników z wieloletnim doświadczeniem. Nasze budowy spełniają najwyższe standardy bezpieczeństwa i są wyposażone w nowoczesny sprzęt budowlany.

Poznaj stanowisko: Kierownik Budowy
Kierownik budowy jest to osoba czuwająca nad prawidłowym procesem realizacji budowy lub robót budowlanych. Pracownik ten reprezentuje wykonawcę. Podstawowe obowiązki kierownika budowy wymienione są w art. 22 PB, natomiast art. 23 PB określa jego prawa. Do podstawowych obowiązków kierownika budowy należy, m.in.: kontrola i nadzór nad prawidłową realizacją robót budowlanych (np. roboty ziemnie, ciesielskie, ...
Praca Kierownik Budowy