Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Kierownik Budowy

POLAQUA Sp. z o.o.

Szczecin

29 dni temu

W związku z prowadzoną budową szkoły,

poszukujemy ambitnej i zaangażowanej osoby na stanowisko:

Kierownik Budowy
Miejsce pracy: Szczecin

 

ZADANIA:
 • zarządzanie i nadzór nad budową zgodnie z przepisami prawa budowlanego oraz przyjętą specyfikacją techniczną;
 • zarządzanie podległym zespołem oraz współpracującymi podwykonawcami;
 • nadzór nad realizacją prac na budowie pod względem jakości oraz terminowości;
 • kontrola budżetu projektu, w tym prowadzenie finansowych rozliczeń inwestycji;
 • bieżąca współpraca z Dyrekcją Kontraktu oraz przedstawicielami Zamawiającego w celu prawidłowej realizacji projektu.
WYMAGANIA:
 • ukończone studia wyższe inżynierskie na kierunku Budownictwo ogólne;
 • uprawnienia do kierowania robotami budowlanymi w specjalności konstrukcyjno-budowlanej bez ograniczeń;
 • min. 5 –letnie doświadczenie zawodowe na stanowisku Kierownika Budowy, w tym na stanowisku Kierownika Budowy przy realizacji co najmniej jednego budynku użyteczności publicznej o kubaturze min. 30 000 m3 w zakresie wielobranżowym (tj. roboty konstrukcyjno - budowlane i wykończeniowe oraz instalacje sanitarne i elektryczne) zrealizowane od uzyskania pozwolenia na budowę do oddania obiektu do użytkowania.
OFERUJEMY:
 • atrakcyjne warunki zatrudnienia adekwatne do posiadanego doświadczenia i zawodowej wiedzy;
 • stabilne zatrudnienie w grupie kapitałowej o ugruntowanej pozycji;
 • możliwość poszerzenia doświadczenia zawodowego we współpracy z zespołem profesjonalistów z branży;
 • pracę w zespole specjalistów z branży;
 • pakiet benefitów.

 

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie CV za pomocą przycisku aplikacyjnego dołączając klauzulę o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych.

 

Poznaj

POLAQUA Sp. z o.o.

Działamy na rynku budowlanym od początku lat 90. Posiadamy bogaty portfel usług z zakresu budownictwa inżynieryjnego, ekologicznego, kubaturowego, drogowego i paliwowego. Wymagający inwestor to klient, z którym lubimy współpracować. Oferujemy mu solidność, terminowość i niezawodność. Tworzymy projekty innowacyjne i wartościowe. Cenimy sobie dobre współdziałanie i stawiamy na optymalne połączenie potencjału wykonawczego i doświadczenia, potwierdzonego referencjami.

Zaczynaliśmy od budownictwa inżynieryjnego i do dziś ta branża jest filarem naszej działalności. Wykonujemy wszelkie prace z tego zakresu od odwodnienia terenu począwszy poprzez wzmacnianie podłoża i inne prace ziemne, na budowie oczyszczalni ścieków i sieci kanalizacyjnej skończywszy.

Dopasowaliśmy się do potrzeby rynku i rozwinęliśmy działalność o inne budowlane specjalizacje. Realizujemy najtrudniejsze projekty, na przykład kompletne uzbrojenie podziemne i roboty drogowe dla obiektów handlowych, osiedli mieszkaniowych czy centrów logistycznych. Tworzymy infrastrukturę terenów pod budownictwo i rozbudowę istniejącej infrastruktury miast i gmin, m.in. sieci wodociągowe, kanalizacyjne, cieplne oraz telekomunikacyjne.

Powierzone prace wykonujemy profesjonalnie, terminowo i w ramach ustalonych z inwestorami budżetów. Zebraliśmy doborową kadrę, stworzyliśmy bogaty i nowoczesny park maszynowy. Wydzieliliśmy w firmie cztery piony specjalizujące się w poszczególnych dziedzinach:

    - PION INŻYNIERII ŚRODOWISKA
    - PION INFRASTRUKTURY KOMUNIKACYJNEJ
    - PION BUDOWNICTWA ENERGETYCZNEGO
    - PION BUDOWNICTWA OGÓLNEGO
 

W celu wzmocnienia firmy i rozszerzenia oferty zbudowaliśmy Grupę Kapitałową, w którą włączyliśmy spółki wykonujące najbardziej specjalistyczne roboty.

Zaszczytem i wielkim wyzwaniem jest dla nas realizowanie zadań nowatorskich. Wszystkie inwestycje, zarówno już ukończone, jak i te planowane, otwierają ogromne perspektywy.

Poznaj stanowisko: Kierownik Budowy 
Kierownik budowy jest to osoba czuwająca nad prawidłowym procesem realizacji budowy lub robót budowlanych. Pracownik ten reprezentuje wykonawcę. Podstawowe obowiązki kierownika budowy wymienione są w art. 22 PB, natomiast art. 23 PB określa jego prawa. Do podstawowych obowiązków kierownika budowy należy, m.in.: kontrola i nadzór nad prawidłową realizacją robót budowlanych (np. roboty ziemnie, ciesielskie, ...
Praca Kierownik Budowy