Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Kierownik ds. BHP

ANTAL SP. Z O.O.

Łódź

8 dni temu

Antal jest liderem rekrutacji specjalistów i menedżerów oraz doradztwa HR. Marka obecna jest w 35 krajach, w Polsce działa od 1996 roku. Biura w Warszawie, Wrocławiu, Krakowie, Poznaniu oraz Gdańsku prowadzą projekty w Polsce i za granicą, dla największych globalnych oraz lokalnych przedsiębiorstw z wszystkich sektorów gospodarki.
Zespół Antal SSC & BPO dedykowany jest procesom rekrutacji w centrach usług wspólnych oraz kompetencji technicznych lub menedżerskich, jak i projekty wolumenowe, polegające na budowaniu nowej struktury lub nowego zespołu w bardzo krótkim czasie. W skład dywizji Antal SSC & BPO wchodzą podzespoły specjalizujące się w rekrutacji na stanowiska: Finance & Accountancy, Banking Operations, Payroll/HR, Legal Operations, Customer Service / IT Helpdesk, Purchasing, Supply Chain.

Miejsce pracy: Łódź
Zakres obowiązków:
  • Zarządzanie obszarem BHP w zakładzie produkcyjnym;
  • Tworzenie i wdrożenie strategii bezpieczeństwa pracy;
  • Zarządzanie kilkuosobowym zespołem specjalistów;
  • Przeprowadzanie regularnych audytów stanu bezpieczeństwa oraz nadzór nad wdrożeniem i przestrzeganiem polityki bezpieczeństwa i higieny pracy;
  • Inicjowanie i prowadzenie projektów poprawy w obszarze bezpieczeństwa;
  • Udział w ustalaniu okoliczności i przyczyn wypadków przy pracy oraz w opracowywaniu wniosków wynikających z badania przyczyn i okoliczności tych wypadków;
  • Zapewnienie zgodności funkcjonowania zakładu z polskimi i korporacyjnymi przepisami dot. bezpieczeństwa i higieny pracy.
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe (preferowany kierunek BHP);
  • Minimum 5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej;
  • Dobra znajomość języka angielskiego;
  • Umiejętność pracy w zespole oraz samodzielne podejmowanie decyzji;
  • Dobra znajomość przepisów dotyczących BHP;
  • Umiejętności analityczne i szybkiego reagowania, kreatywność, wpływanie na innych.
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie;
  • Dostęp do narzędzi i metodologii stosowanych według najwyższych standardów;
  • Bogaty pakiet socjalny.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk  "Aplikuj"

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach rekrutacyjnych (w szczególności: CV) przez administratora danych Antal Spółkę z ograniczona odpowiedzialnością z siedzibą we Wrocławiu (adres: ul. Gwiaździsta 66, 53 – 413 Wrocław), agencje zatrudnienia ujawniona w rejestrze Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 496, w celu prowadzenia procesów rekrutacyjnych z udziałem potencjalnych pracodawców – zgodnie z ustawa z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. Nr 133, poz.883 z późn. zm.) Mam świadomość, iż podanie powyższych danych osobowych jest dobrowolne oraz ze posiadam prawo dostępu do treści swoich danych i możliwości ich poprawiania, zmieniania oraz mody kowania - zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych, zgoda może być odwołana w każdym czasie.

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. BHP

Specjalista ds. BHP zajmuje się szkoleniem pracowników w zakresie przepisów dotyczących bezpieczeństwa i higieny pracy w firmie. Zapoznaje personel z istniejącymi regulaminami i zasadami wykonywania zawodowych obowiązków, a następnie kontroluje ich przestrzeganie w miejscu pracy. Ocenia ryzyko wypadków na danym stanowisku i na tej podstawie tworzy instrukcje postępowania, które będą minimalizować ryzyko ich wystąpienia. ...
Specjalista ds. BHP Praca Specjalista ds. BHP

Aplikujesz na ogłoszenie