Kierownik ds. E-commerce

heban sp. z o.o. sp. komandytowa

Kraków

6 dni temu

Grupa Heban, lider w dystrybucji materiałów budowlanych

i artykułów kompleksowego wykończenia wnętrz, poszukuje kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Kraków

Szukamy zarówno młodych, jak i doświadczonych profesjonalistów z pasją do biznesu i technologii, którzy chcą rozwijać karierę w zakresie wykorzystywania technologii informatycznych do przekształcania biznesu.

Obowiązki:
  • Budowanie i realizacja strategii rozwoju kanału e-commerce w segmencie B2B.
  • Realizacja wdrożenia systemu e-commerce B2B.
  • Odpowiedzialność za wykonanie celów sprzedażowych kanału e-commerce wraz z kontrolą budżetu.
  • Zwiększenie użyteczności, optymalizacja konwersji w kanale e-commerce
  • Bieżąca analiza rynku, monitorowanie konkurencji w kanale e-commerce.
  • Ścisła współpraca z działami biznesowymi organizacji w zakresie spójności kanału e-commerce z tradycyjnymi kanałami sprzedaży.
Wymagania:
  • Doświadczenie w sprzedaży w kanale e-commerce na stanowisku specjalisty lub kierownika.
  • Umiejętności analityczne - preferowane szczególne umiejętności techniczne / informatyczne.
  • Znajomość środowisk i rozwiązań w obszarze systemów informatycznych klasy PIM, e-commerce, ERP.
  • Umiejętność pracy w zespole, energia i samodzielność w działaniu.
  • Umiejętność planowania, monitorowania i analizowania efektywności poszczególnych działań.
Oferujemy:
  • Zatrudnienie w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się organizacji
  • Umowa o pracę
  • Możliwość rozwoju, szkolenia
  • Narzędzia pracy, samochód służbowy

Poznaj