Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Kierownik ds. sprzedaży komercyjnej

Przedsiębiorstwo Uzdrowiskowe "Ustroń" S.A.

Ustroń

21 godz. temu

Ogłoszenie numer: 2622438, z dnia 2019-08-21

Uzdrowisko Ustroń łamie stereotyp typowego sanatorium. To wszechstronna i nowoczesna firma, w której nie tylko rehabilitujemy, ale także zapewniamy świetną bazę sportowo-zabiegową, zaplecze dla miłośników aktywności fizycznej, a nawet szczycimy się własną linią kosmetyków.

Pracujemy z widokiem na góry. Przez pięć dni w tygodniu i 8 godzin dziennie będziesz spędzał czas w mieście uzdrowiskowym, popularnym miejscu nie tylko letniego wypoczynku.

Ważna jest dla nas Twoja pasja. Uzdrowisko Ustroń cały czas się zmienia, biegnie by nadążyć za potrzebami swoich gości. Dlatego w Uzdrowisku Ustroń wspieramy ludzi aktywnych, uprawiających sport – także amatorsko. Razem startujemy w zawodach i tworzymy uZDROWIskowy TEAM.

Teraz i Ty możesz dołączyć do naszego TEAMu.

Miejsce pracy: śląskie / Ustroń

Opis stanowiska

  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów w segmencie B2B i B2C
  • podtrzymywanie relacji handlowych z dotychczasowymi klientami
  • przygotowywanie i realizacja planów sprzedaży
  • bieżący nadzór i monitorowanie pracy call center i koordynatorami sieci sprzedaży
  • przygotowywanie ofert handlowych
  • ścisła współpraca i komunikacja z pozostałymi działami firmy pod kątem zarządzania bazą noclegową
  • monitorowanie konkurencji i aktualnych trendów w sprzedaży
  • promowanie i aktywny udział w spotkaniach z klientami, konferencjach branżowych

Wymagania

  • min. 5 lat doświadczenia w dziale sprzedaży w hotelu, portalu rezerwacyjnym, biurze podróży
  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem sprzedażowym
  • zdolności interpersonalne, łatwość nawiązywania kontaktów interpersonalnych (praca z klientem) oraz rozwinięte umiejętności sprzedażowe i negocjacyjne
  • znajomości rynku, umiejętności w zakresie monitorowania potencjalnych przyszłych kontraktów i klientów
  • zorientowania na osiąganie wyników, znajomość technik wpływających na efektywne podnoszenie sprzedaży
  • bardzo dobrej organizacji pracy własnej przez umiejętnego wyznaczania własnych priorytetów w relacji ze strategią sprzedaży firmy
  • inicjatywy i skuteczności w działaniu
  • znajomości języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • gotowość do częstych wyjazdów
  • wykształcenie o specjalności hotelarstwo lub turystyka będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • system premiowy uzależniony od wyników i kartę rabatową na usługi firmy
  • przyjazną atmosferę pracy

Osoby zainteresowane zapraszamy do składania CV za pomocą przycisku: "APLIKUJ TERAZ".

Szczegółowe informacje można uzyskać pod nr telefonu: 33856 56 67 lub 33856 56 61.

Prosimy o zapoznanie się z Klauzula informacyjną dotyczącą przetwarzania danych osobowych w procesie rekrutacji oraz zamieszczenie w treści aplikacji następującej kwestii:

Zapoznałam/em się z Klauzulą informacyjną dotyczącą przetwarzania danych osobowych w procesie rekrutacji i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r.).

Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych w procesie rekrutacji

Zgodnie z art. 12 i 13 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) w związku z prowadzeniem procesu rekrutacji do pracy w Przedsiębiorstwie Uzdrowiskowym ,, Ustroń’’ S.A. w Ustroniu informujemy, że:

  • Administratorem Państwa danych osobowych jest Przedsiębiorstwo Uzdrowiskowe „Ustroń” S.A. z siedzibą w Ustroniu, ul. Sanatoryjna 1, 43-400 Ustroń: Dane kontaktowe Inspektora Ochrony Danych: odo@uzdrowisko-ustron.pl;
  • Państwa dane przetwarzane będą zgodnie z art. 6 ust. 1 pkt. RODO w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji i będą przechowywane przez okres 6 miesięcy od zakończenia tego procesu.
  • Administrator Danych nie planuje dalej przetwarzać danych kandydatów do pracy w celu innym niż cel, w którym dane osobowe zostały zebrane, tj. w celu przyszłej rekrutacji chyba, że kandydat na stanowisko wyrazi na to zgodę, jednak nie dłużej niż przez 1 rok.
  • Podanie danych przez kandydatów w procesie rekrutacji jest konieczne do realizacji celów, do jakich zostały zbierane.
  • Dane nie będą udostępniane podmiotom zewnętrznym z wyjątkiem przypadków przewidzianych przepisami prawa.
  • Administrator danych nie zamierza przekazywać danych osobowych kandydatów do pracy w Przedsiębiorstwie Uzdrowiskowym ,,Ustroń’’ S.A. do państwa trzeciego lub organizacji między narodowych.
  • Dane osobowe kandydatów do pracy nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany i nie będą poddawane profilowaniu.
  • Posiadają Państwo prawo żądania od Administratora Danych dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania oraz – z zastrzeżeniem przepisów prawa – usunięcia, ograniczenia przetwarzania prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie
  • Mają Państwo prawo wniesienia skargi do Urzędu Ochrony Danych Osobowych w sprawie niewłaściwego przetwarzania danych osobowych.

Poznaj

Poznaj stanowisko: Kierownik ds. Sprzedaży

Kierownik ds. Sprzedaży to osoba, która zarządza zespołem sprzedaży. Do podstawowych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: analiza raportów i prognoz dotyczących rynku i weryfikacja planów sprzedaży, tworzenie strategii sprzedaży firmy, poszukiwanie nowych rynków zbytu, nadzór nad prawidłowością zawieranych umów oraz sporządzanie raportów, realizacja powierzonych planów ...
Kierownik ds. Sprzedaży Praca Kierownik ds. Sprzedaży

Aplikujesz na ogłoszenie

Załącz pliki do aplikacji

- Wymagane pola

Administratorem danych osobowych jest Przedsiębiorstwo Uzdrowiskowe "Ustroń" S.A. .