Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Kierownik działu handlowego

Serwis Personalny Sp. z o.o.

Poznań

89 dni temu

Ogłoszenie numer: 1915737, z dnia 2018-02-20

Serwis Personalny sp. z o.o. (KRAZ 1428) dla swojego wieloletniego Klienta właściciela marki i czołowego importera zabawek w Polsce poszukuje osoby z doświadczeniem zainteresowanej pracą na stanowisku:

Miejsce pracy: wielkopolskie / Poznań

Opis stanowiska

  • Zarządzanie działem handlowym
  • Budowanie i utrzymywanie relacji z kluczowymi klientami,
  • Rozwój dystrybucji marki firmy w całej Polsce,
  • Aktywne promowanie marki na rynku polskim,
  • Realizacja planów sprzedażowych
  • Analiza rynku

Wymagania

  • Minimum 4 letnie doświadczenie w zarządzaniu działem sprzedaży i sprzedaży B2B,
  • Samodzielność w działaniu,
  • Gotowość do częstych wyjazdów służbowych,
  • Łatwości w nawiązywaniu kontaktów,
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Mile widziane doświadczenie w branży zabawek lub pokrewnych.

Oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Niezbędne narzędzia pracy (laptop, telefon, samochód),
  • Swobodę w działaniach, dużą samodzielność
  • Wynagrodzenie podstawowe i system prowizyjny,
  • Możliwość rozwoju.

Poznaj

Serwis Personalny Sp. z o.o. Agnecja z ponad 10-letnim doświadczeniem w dziedzinie rekrutacji. Dekada pręnego działania na rynku zasobów ludzkich zobowiązuje do przestrzegania stanadarów i polityki uczciwego podejścia do każdego aplikanta.

Poznaj stanowisko: Kierownik ds. Sprzedaży

Kierownik ds. Sprzedaży to osoba, która zarządza zespołem sprzedaży. Do podstawowych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: analiza raportów i prognoz dotyczących rynku i weryfikacja planów sprzedaży, tworzenie strategii sprzedaży firmy, poszukiwanie nowych rynków zbytu, nadzór nad prawidłowością zawieranych umów oraz sporządzanie raportów, realizacja powierzonych planów ...
Kierownik ds. Sprzedaży Praca Kierownik ds. Sprzedaży

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (663)
Wałbrzych (47)
Legnica (55)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (152)
Toruń (91)
Lubelskie:
Lublin (110)
Chełm (23)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (761)
Tarnów (42)
Nowy Sącz (31)
Mazowieckie:
Warszawa (1712)
Radom (70)
Płock (39)
Opolskie:
Opole (113)
Nysa (23)