Kierownik Działu Obróbki Komponentów

DAGAT-Eco sp. z o.o.

Poznań

2 dni temu

Sprawdzasz czy szukasz.. :)?
To bardzo dobrze się składa, ponieważ MY szukamy.

Czy się spotkamy? Czy to właśnie Ty?

Jeżeli to czytasz zakładamy, że chcesz dokonać zmiany w swoim życiu zawodowym.

Tylko jak wybrać najlepiej, to zarówno Twoje, jak i Nasze pytanie.

Sprawdzimy?


O NAS:


Jesteśmy szanowanym i stabilnym pracodawcą już od ponad 30 lat.

 

Kochamy stal i fascynują nas jej możliwości, które odkrywamy każdego dnia, a dziś wspieramy firmy od etapu projektu po doskonałe produkty.

 

Tworzymy zgrany i sprawny zespół w przyjaznej atmosferze, choć jest nas ponad 200 osób.

Kierownik Działu Obróbki Komponentów
Miejsce pracy: Poznań
 • organizacja pracy oraz nadzór nad pracą podległego personelu tj.: dział obróbki skrawaniem – ślusarnia, dział obróbki komponentów, monterzy i spawacze;
 • koordynacja działań i procesów na podległym obszarze, w celu zapewnienia terminowej realizacji zleceń oraz utrzymania wysokiej jakości produktów;
 • dbanie o bezpieczeństwo pracy, przestrzeganie instrukcji, procesów oraz procedur.
CZY TO O TOBIE?
 • lubisz pracować z ludźmi i charakteryzują Cię zdolności negocjacyjne, przywódcze
  oraz odpowiedzialne podejście do powierzonych zadań;
 • masz wykształcenie wyższe, minimum średnie (preferowane techniczne);
 • masz doświadczenie w zarządzaniu ludźmi i procesami (min. 2 lata);
 • posiadasz wyobraźnię przestrzenną (umiejętność czytania rysunku technicznego);
 • jesteś osobą sumienną, komunikatywną i samodzielną;
 • wyróżnia Cię inicjatywa i konsekwencja w planowaniu i osiąganiu celów;
 • jesteś odporny na stres, oraz bardzo dobrze organizujesz swoją pracę;
 • posiadasz umiejętność analitycznego myślenia, dociekliwość i szybko przyswajasz wiedzę;
 • obsługujesz komputer w stopniu dobrym;
 • znasz j. angielski w stopniu komunikatywnym.
JEŻELI KIWASZ GŁOWĄ CZYTAJĄC, TO DODAM JESZCZE Z NASZEJ STRONY:
 • stabilna praca na uczciwych zasadach w zgranym zespole;
 • umowa o pracę (podstawa+ premia+ nagrody);
 • opieka medyczna dla Ciebie i Twojej rodziny;
 • wszystkie narzędzia potrzebne do pracy;
 • realny wpływ na tempo i kształt rozwoju firmy.

Czekamy na Twoją aplikację.

DO USŁYSZENIA I ZOBACZENIA

 

 APLIKUJ TERAZ 

Wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do „Dagat-Eco” sp. z o.o., ul. Św. Trójcy 14, 61-477 Poznań, zakład produkcyjny ul. Wrzesińska 20, 61-021 Poznań (Pracodawca, administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje CV w naszej bazie, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę: „Zgadzam się na przetwarzanie przez „Dagat-Eco” sp. z o.o., ul. Św. Trójcy 14, 61-477 Poznań, zakład produkcyjny ul. Wrzesińska 20, 61-021 Poznań danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”.
W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami.

Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. wizerunek) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji.

Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę) do innego administratora danych. Masz także prawo do wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (w przyszłości: Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych). Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres 3 miesięcy, a gdy wyraziłaś/eś zgodę na udział w przyszłych rekrutacjach przez okres 6 miesięcy od przesłania zgłoszenia rekrutacyjnego.

Ponadto Twoje dane osobowe możemy przechowywać dla celów ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami związanymi z procesem rekrutacji przez okres 3 lat od przesłania zgłoszenia rekrutacyjnego.

Twoje dane osobowe możemy przekazać dostawcom usługi publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT takich jak hosting oraz dostawcom systemów informatycznych.

Nie przekazujemy Twoich danych osobowych poza Europejski Obszar Gospodarczy.

W razie pytań możesz skontaktować się z naszym Inspektorem Ochrony Danych pod adresem „Dagat-Eco” sp. z o.o. ul. Wrzesińska 20, 61-021 Poznań.
Poznaj stanowisko: Kierownik Działu 
Kierownik działu to osoba odpowiedzialna za koordynowanie i nadzorowanie prac podległego zespołu pracowników, zatrudnionych w danym dziale firmy lub instytucji. Kierownik wypełnia zadania wynikające z charakteru działalności konkretnego działu, przeważnie jednak praca kierownika polega na określaniu zadań poszczególnych pracowników, opracowywaniu wewnętrznych norm i procedur, mających zmaksymalizować efektywność ich ...
Praca Kierownik Działu