Kierownik Działu Pielęgniarskiego

LUX MED Sp. z o.o.

Warszawa (Bielany)

8 dni temu

Miejsce pracy: Warszawa (Bielany)
Praca w Centrum Medycznym LUX MED której znajduje się w Warszawie na Bielanach.

Oferujemy:

  • pracę w renomowanej i stabilnej firmie, będącej liderem w swojej branży;
  • duże wyzwania zawodowe i samodzielność w działaniu;
  • zatrudnienie na pełen wymiar etatu;
  • wolne niedziele i święta;
  • niezbędne narzędzia do pracy;
  • dodatkowe benefity (min. opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe na życie, karta sportowa);
  • możliwości rozwoju zawodowego wg wytycznych Programu "Ścieżki rozwoju zawodowego pielęgniarek i położnych w Grupie LUX MED";
  • miłą i przyjazną atmosferę.

Oczekiwania:

  • wykształcenie min. licencjackie – preferowane wyższe magisterskie z zakresu pielęgniarstwa lub położnictwa;
  • aktualne prawo wykonywania zawodu;
  • min. 3- letnie doświadczenie zawodowe na stanowisku pielęgniarki/położnej,
  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem będzie dodatkowym atutem;
  • dobra znajomość obsługi komputera w zakresie MS Office;
  • mile widziana znajomość języka angielskiego.

Zakres obowiązków:

  • zarządzanie personelem pielęgniarskim;
  • odpowiedzialność za sporządzanie grafików dla podległego personelu;
  • rekrutacja i szkolenie pracowników;
  • nadzór nad przestrzeganiem standardów medycznych i jakością świadczeń medycznych realizowanych przez podległy personel;
  • odpowiedzialność za infrastrukturę medyczną, zlecanie przeglądów i nadzór nad ich realizacją;
  • monitorowanie zapotrzebowania na środki ochrony osobistej i odzieży ochronnej;
  • nadzór nad materiałami medycznymi oraz kontrola nad stanem sanitarnym i higienicznym w Centrum Medycznego;
  • dbałość o jakość obsługi Pacjentów.

Administratorem danych osobowych jest LUX MED sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Postępu 21C. Dane osobowe przetwarzane są zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych. Uprzejmie informujemy, że: w procesie rekrutacji LUX MED sp. z o.o. postępuje zgodnie z przepisami prawa określonymi art. 22.1, par. 1. w Kodeksie pracy i prosi wyłącznie o przekazywanie danych osobowych określonych w przepisach prawnych, czyli: 1) imię (imiona) i nazwisko; 2) imiona rodziców; 3) datę urodzenia; 4) miejsce zamieszkania (adres do korespondencji); 5) wykształcenie; 6) przebieg dotychczasowego zatrudnienia. Każdy ma prawo dostępu do treści swoich danych, a w szczególności do ich poprawiania oraz usunięcia.

Poznaj

Dlaczego warto?

Jesteśmy liderem prywatnej opieki zdrowotnej w Polsce. Już od 26 lat dbamy o zdrowie naszych Pacjentów, zapewniając im diagnostykę, opiekę ambulatoryjną, długoterminową oraz hospitalizację. Oferujemy także ubezpieczenia, usługi w ramach NFZ, Plany Opieki Medycznej dla Klientów Indywidualnych i pojedyncze świadczenia.

W trosce o naszych Pacjentów stale się rozwijamy, otwieramy kolejne Centra Medyczne oraz szpitale i wdrażamy liczne udogodnienia obsługowe m.in. internetowy Portal Pacjenta, dzięki któremu można np. sprawnie rezerwować wizyty, odbierać wyniki badań oraz korzystać z czatów ze specjalistami.

Poznaj stanowisko: Kierownik Działu
Kierownik działu to osoba odpowiedzialna za koordynowanie i nadzorowanie prac podległego zespołu pracowników, zatrudnionych w danym dziale firmy lub instytucji. Kierownik wypełnia zadania wynikające z charakteru działalności konkretnego działu, przeważnie jednak praca kierownika polega na określaniu zadań poszczególnych pracowników, opracowywaniu wewnętrznych norm i procedur, mających zmaksymalizować efektywność ich ...
Praca Kierownik Działu