Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Kierownik Działu Planowania Produkcji

ABB Sp. z o.o.

Bielsko-Biała

50 dni temu

Miejsce pracy: Bielsko-Biała
Nr ref.: PL67610750_E1

Rozwiązania przemysłowe to oprogramowanie, sprzęt i usługi, które chronią, kontrolują i optymalizują zasoby w ramach infrastruktury sieci elektrycznej, co przekłada się na sprawniejszą działalność firmy. Klienci ze wszystkich branż o dużym zapotrzebowaniu energetycznym otrzymują kompleksowe produkty i usługi zwiększające niezawodność i poziom zabezpieczeń danej infrastruktury. Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiada za efektywne planowanie, zarządzanie i koordynowanie pracy zespołu w zakresie wyznaczonych zadań przez przełożonego. Inicjuje i wdraża zmiany w procesach, które mają podnosić ich efektywność, wydajność i standaryzację. Realizuje cele zakładu oraz standardy pracy zespołu poprzez bieżące szkolenia i wdrażanie nowych rozwiązań systemowych.

Zadania:
  • Zarządzanie zespołem planowania w zakresie realizacji bieżących zadań i odpowiedzialności, tak aby zapewnić realizację celów firmy w zakresie dostaw na czas do klienta;
  • Odpowiedzialność za planowanie krótko i długoterminowe dla zakładu;
  • Współpraca z zespołem z wewnątrz i spoza organizacji nad optymalizacją łańcucha dostaw wyrobów gotowych do klientów końcowych;
  • Standaryzacja w obszarze planowania produkcji oraz zarządzania przepływem materiałowym w zakładzie;
  • Odpowiedzialność za ciągłe doskonalenie zespołu poprzez organizacje szkoleń, prowadzenie projektów oszczędnościowych, coaching;
  • Inicjowanie i monitorowanie działań zmierzających do usprawnienia przepływu materiałowego w firmie oraz optymalizacji zapasów zgodnie z zasadami Lean Manufacturing;
  • Proaktywność i wysokiej jakości obsługa klientów zarówno zewnętrznych jak i wewnętrznych.
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe (ekonomia, zarządzanie lub pokrewne);
  • Doświadczanie w Planowaniu Produkcji oraz zarządzaniu zespołem min. 2 lata;
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego;
  • Doświadczenie w realizacji projektów oszczędnościowych i wdrożeniowych;
  • Doskonała znajomość programów MS Office: Access, Excel, PPT;
  • Znajomość systemu SAP będzie dodatkowym atutem;
  • Umiejętność pracy pod presją czasu oraz koordynacji wielu zadań jednocześnie;
  • Umiejętność współpracy w międzynarodowym zespole;
  • Umiejętność analizy i szybkiego rozwiązywania problemów;
  • Doskonałe rozwinięte zdolności interpersonalne i komunikacyjne.
Oferujemy:
  • Interesującą pracę w firmie nastawionej na innowacyjne rozwiązania i nowoczesne technologie;
  • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku i podnoszenia kwalifikacji zawodowych w różnych obszarach;
  • Stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej;
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia uzależnione od doświadczenia i posiadanych umiejętności;
  • Miłą atmosferę pracy.
Wszystkie oferty powinny zawierać klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).”
„Wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu prowadzenia przyszłych rekrutacji”

Poznaj

Dlaczego warto?

ABB jest globalnym liderem kształtującym przyszłość w dziedzinie cyfryzacji przemysłu. Każdego dnia pracownicy ABB na całym świecie pracują nad rozwiązaniem największych problemów współczesnych czasów, takich jak dostarczanie ekologicznej energii, zwiększanie wydajności i wprowadzanie strategii zrównoważonego rozwoju.

Poznaj stanowisko: Kierownik ds. Planowania Produkcji

Kierownik ds. Planowania Produkcji to osoba odpowiedzialna za sporządzanie planów produkcyjnych i zapewnienie ciągłości produkcji przez monitorowanie poziomu zapasów półproduktów/surowców w przedsiębiorstwie. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: nadzór nad pracą podległego personelu, zapewnienie ciągłości produkcji przez monitorowanie poziomu zapasów ...
Kierownik ds. Planowania Produkcji Praca Kierownik ds. Planowania Produkcji

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (815)
Wałbrzych (67)
Legnica (94)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (244)
Toruń (150)
Lubelskie:
Lublin (247)
Chełm (34)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (939)
Tarnów (62)
Nowy Sącz (61)
Mazowieckie:
Warszawa (2229)
Radom (169)
Płock (99)
Opolskie:
Opole (243)
Nysa (87)