Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Kierownik Działu Pozyskiwania i Obsługi Projektów Unijnych

Vinderen Sp. z o.o.

Warszawa

849 dni temu

Poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:
  • Poszukiwanie i pozyskiwanie klientów na projekty dofinansowane z funduszy unijnych, krajowych i innych
  • Rekrutacja, współpraca i koordynacja zespołów piszących wnioski na projekty dofinansowane
  • Koordynowanie źródeł finansowania i pozyskiwania środków zewnętrznych
  • Nadzór formalny i merytoryczny nad przygotowywaniem dokumentacji oraz wniosków dla projektów inwestycyjnych, szkoleniowych i innych oraz studiów wykonalności w ramach projektów współfinansowanych ze środków UE, krajowych i innych
Do Twoich zadań należeć będzie:
  • Monitorowanie dostępności funduszy w nowej perspektywie finansowania (2014-20) oraz Horyzontu 2020, w tym informacji o nowych naborach wniosków w ramach instrumentów pomocowych
  • Wspólnie ze specjalistami analizy i oceny projektów inwestycyjnych, B+R, szkoleniowych i innych pod kątem możliwości otrzymania wsparcia ze środków pomocy publicznej
  • Analizowanie oraz pozyskiwanie niezbędnych informacji do tworzenia projektów / wniosków aplikacyjnych
  • Nadzór nad przygotowywaniem wniosków o dofinansowanie dla projektów ze środków unijnych, krajowych, innych publicznych w obecnej perspektywie finansowej 2014-2020 (m.in. RPO, PO IR, PO WER, PO PC, PO IiŚ, itp.)
  • Nadzór nad tworzeniem dokumentacji oraz załączników (formalnych i merytorycznych) niezbędnych w toku składania wniosków
  • Nadzór nad przygotowywanie i wysyłanie wniosków aplikacyjnych za pomocą generatorów wniosków (MEWA, SOWA, LSI, itp.)
  • Nadzór nad wynikami konkursów i złożonych wniosków oraz koordynowanie realizacji wygranych projektów
  • Udział w komunikacji z instytucjami pośredniczącymi (IP), finansującymi (IF), wnioskodawcami, beneficjentami, dostawcami (wiedzy, technologii, rozwiązań, inwestycji, itp.) oraz partnerami w projektach
  • Udział we współpracy z instytucjami zarządzającymi programami, jednostkami naukowymi przy realizacji projektów B+R
  • Bieżąca współpraca z kierownictwem oraz członkami zespołów projektowych (inwestycyjnych, badawczo-rozwojowych, szkoleniowych, innych)
Wymagania:
  • Min. 3-letnie doświadczenie w kompleksowym zarządzaniu projektami dofinansowanymi ze środków unijnych i krajowych (w szczególności projektami inwestycyjnymi)
  • Doświadczenie w zakresie pozyskiwania środków unijnych i krajowych
  • Doświadczenie w koordynacji procesu raportowania i rozliczania projektów dofinansowanych ze środków unijnych i krajowych
  • Znajomość przepisów prawa związanego z procesem inwestycyjnym
  • Wykształcenie wyższe (ekonomia, finanse, zarządzania)
  • Znajomość języka angielskiego
  • Samodzielność i dobra organizacja pracy
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Dyspozycyjność
  • Lojalność i uczciwość
  • Umiejętność prowadzenie kilku projektów jednocześnie
  • Dobra znajomość obsługi pakietu MS Office
  • Prawo jazdy kat. B
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się Grupie
  • Ambitne, samodzielne stanowisko
  • Atrakcyjny system wynagrodzeń
  • Narzędzia niezbędne do pracy
  • Szkolenia
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)

Poznaj

Znaczący, polski producent i importer materiałów budowlanych poszukuje kandydata na stanowisko Sprzedawcy/Magazyniera.

Poznaj stanowisko: Kierownik Działu

Kierownik działu to osoba odpowiedzialna za koordynowanie i nadzorowanie prac podległego zespołu pracowników, zatrudnionych w danym dziale firmy lub instytucji. Kierownik wypełnia zadania wynikające z charakteru działalności konkretnego działu, przeważnie jednak praca kierownika polega na określaniu zadań poszczególnych pracowników, opracowywaniu wewnętrznych norm i procedur, mających zmaksymalizować efektywność ich ...
Kierownik Działu Praca Kierownik Działu

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (553)
Wałbrzych (37)
Legnica (50)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (136)
Toruń (86)
Lubelskie:
Lublin (96)
Chełm (19)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (739)
Tarnów (30)
Nowy Sącz (32)
Mazowieckie:
Warszawa (1585)
Radom (57)
Płock (32)
Opolskie:
Opole (110)
Nysa (18)