Kierownik Działu Sprzedaży

Prepublika Sp. J.

Wrocław

47 dni temu

Ogłoszenie numer: 3530862, z dnia 2020-08-05

Wiemy, że nasza praca ma sens, wnosi konkretną wartość oraz daje poczucie samorealizacji.

Jesteśmy niezależni, ambitni i świadomi swoich umiejętności. Działamy profesjonalnie.

Dołącz do zespołu PRepubliki - wesprzyj nas swoim doświadczeniem.

Miejsce pracy: dolnośląskie / Wrocław

Nr Ref.: Wrocław/KS

Opis stanowiska

  • zarządzanie zespołem sprzedaży
  • organizacja pracy zespołu
  • wspieranie zespołu w pozyskiwaniu klientów
  • realizacja planów sprzedażowych
  • zapewnienie najwyższej jakości obsługi klienta przez zespół sprzedażowy
  • szkolenie podległego zespołu
  • analiza danych i przygotowywanie raportów ze sprzedaży
  • obsługa systemu CRM
  • współtworzenie wizji, misji i realizację wartości firmy

Wymagania

  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem sprzedaży
  • umiejętność budowania zaangażowania zespołu
  • wysoki poziom odpowiedzialności za rezultaty pracy swojej i zespołu
  • znajomość technik sprzedaży oraz negocjacji
  • postawa proaktywna i nastawienie na sukces
  • wysoka kultura komunikacji i negocjacji
  • otwartość na rozwój i zmiany
  • zaangażowanie, komunikatywność i solidność
  • umiejętność szybkiego uczenia się
  • dobra organizacja pracy własnej i zespołu

Oferujemy

  • praca w firmie, która ma stabilną pozycję na rynku
  • stabilne warunki zatrudnienia
  • wynagrodzenie podstawowe oraz system premiowy
  • praca w nowoczesnym środowisku
  • praca, która stanowi wyzwanie i jest przyszłościowa
  • jasna ścieżka rozwoju
  • zdobycie cennego i perspektywicznego doświadczenia
  • szkolenia wdrożeniowe
  • swoboda i samodzielność w działaniu w oparciu o wyznaczone cele
Poznaj stanowisko: Kierownik ds. Sprzedaży
Kierownik ds. Sprzedaży to osoba, która zarządza zespołem sprzedaży. Do podstawowych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: analiza raportów i prognoz dotyczących rynku i weryfikacja planów sprzedaży, tworzenie strategii sprzedaży firmy, poszukiwanie nowych rynków zbytu, nadzór nad prawidłowością zawieranych umów oraz sporządzanie raportów, realizacja powierzonych planów ...
Praca Kierownik ds. Sprzedaży