Kierownik działu technicznego

Wielkopolska Agencja Pracy Sp. z o.o.

Poznań

38 dni temu

Ogłoszenie numer: 2903507, z dnia 2019-12-17

Jeśli szukasz pracowników w Poznaniu, regionie poznańskim lub województiwe wielkopolskkim to bardzo dobrze trafiłeś!

Dlaczego miałbyś nam zaufać?

Wielkopolska Agencja Pracy od ponad 13 lat świadczy kompleksowe usługi pracy tymczasowej oraz rekrutacji i selekcji pracowników. Jesteśmy wpisani do Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 1649.

Nasza Agencja działa w Poznaniu „od zawsze”, dlatego znamy ten rynek jak mało kto. Wiemy, gdzie i w jaki sposób szukać pracowników dla Twojej firmy. Ale to nie wszystko.

Na wielkopolskim rynku pracy wyróżniamy się niezwykłą dbałością o proces rekrutacji. Wiemy, że im lepiej poznamy Twoją firmę, jej specyfikę i oczekiwania w stosunku do przyszłego pracownika, tym precyzyjniej określimy profil idealnego kandydata. Z drugiej strony, potencjalnym pracownikom dokładnie wyjaśniamy szczegóły dotyczące stanowiska, dlatego posiadamy jeden z najwyższych wskaźników zatrudnienia oraz lojalności wybranych kandydatów.

W codziennej pracy stawiamy przede wszystkim na jakość, a nie na ilość, dzięki czemu mamy stałe grono zadowolonych klientów i pracowników. Liczymy także na Ciebie.

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY.

Kierownik działu technicznego

Miejsce pracy: wielkopolskie / Poznań

 

Opis stanowiska

  • Planowanie i organizowanie pracy Działu Technicznego dużej firmy (zarządzanie małym zespołem),
  • Współpraca z popzostałymi działami firmy – w zakresie obsługi urządzeń sieciowych,
  • Identyfikacja problemów technicznych i podejmowanie kroków w celu ich rozwiązywania,
  • Bieżący nadzór nad Działem Technicznym.

Wymagania

  • Znajomości zagadnień systemów IT,
  • Umiejętność analitycznego myślenia,
  • Umiejętność współpracy w małym zespole.

Oferujemy

  • Dobre wynagrodzenie,
  • Przejrzysty i jasny system zatrudnienia,
  • Po czasie zatrudnienie na umowę o pracę na czas nieokreślony.
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych w procesie rekrutacji.

Poznaj

Wielkopolska Agencja Pracy Sp. z o.o.

Wielkopolska Agencja Pracy od 2005 roku świadczy kompleksowe usługi pracy tymczasowej oraz rekrutacji i selekcji pracowników. Jesteśmy wpisani do Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 1649.

Poznaj stanowisko: Kierownik Działu 
Kierownik działu to osoba odpowiedzialna za koordynowanie i nadzorowanie prac podległego zespołu pracowników, zatrudnionych w danym dziale firmy lub instytucji. Kierownik wypełnia zadania wynikające z charakteru działalności konkretnego działu, przeważnie jednak praca kierownika polega na określaniu zadań poszczególnych pracowników, opracowywaniu wewnętrznych norm i procedur, mających zmaksymalizować efektywność ich ...
Praca Kierownik Działu