Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy
Kierownik Działu Usterek (Budownictwo Przemysłowe)
EPCM Executive Search
Warszawa
kierownik/koordynator
umowa o pracę
37 dni temu

Możesz dołączyć do wyjątkowej spółki z międzynarodowym kapitałem, która rozbudowuje tworzy właśnie lokalne struktury pod inwestycje przemysłowe. Spółka planuje intensywny rozwój w najbliższych latach. Idealnie sprawdzą się osoby z doświadczeniem w realizacji obiektów przemysłowych u czołowych GW w Polsce.

Miejsce pracy: Warszawa
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
  • Organizacja i obsługa całego procesu związanego ze zgłoszeniami gwarancyjnym;
  • Ustalenie harmonogramu usuwania usterek na poszczególnych inwestycjach;
  • Nadzór nad podmiotami usuwającymi usterki;
  • Odpowiedzialność za terminowe (zgodne z umową) usunięcie usterek;
  • Weryfikacja i sprawne realizowanie zgłoszeń gwarancyjnych;
  • Prowadzenie spraw gwarancyjnych zgodnie z obowiązującymi procedurami;
  • Prowadzenie korespondencji związanej ze zgłoszeniami reklamacyjnymi i gwarancyjnymi;
  • Prowadzenie dokumentacji związanej z usuwaniem wad i usterek;
  • Rozliczanie kosztów związanych z usuwaniem usterek.
OD KANDYDATÓW OCZEKUJEMY:
  • Co najmniej 5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku - preferowane obiekty przemysłowe;
  • Wykształcenia technicznego, kierunkowego: Budownictwo;
  • Szerokiej wiedzy technicznej;
  • Umiejętności czytania i analizowania zapisów umów;
  • Umiejętności oceny przyczyny powstania danej usterki oraz metod i możliwości jej usunięcia;
  • Umiejętności szacowania kosztów usunięcia danej usterki;
  • Umiejętności osiągania kompromisów w sprawach zgłaszanych usterek;
  • Zdolności negocjacyjne oraz umiejętności konstruktywnej konwersacji;
  • Umiejętności organizacji pracy własnej i podległych pracowników;
  • Sumienności, odpowiedzialności, dyspozycyjności;
  • Zdolności analitycznego myślenia oraz łatwość podejmowania decyzji;
  • Prawo jazdy kat. B;
  • Mile widziane uprawnienia do kierowania robotami budowlanymi;
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego.
OFERUJEMY:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz pakiet świadczeń socjalnych;
  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę lub kontrakt w rozwijającej się organizacji;
  • Możliwość poszerzania doświadczenia we współpracy z zespołem specjalistów i ekspertów, zapewniającego gwarancję zawodowego i osobistego rozwoju;
  • Możliwość budowania pozycji zawodowej w firmie o dużym potencjale;
  • Elastyczne godziny pracy ;
  • Szkolenia w zakresie kompetencji technicznych i rozwoju osobistego;
  • Szkolenia językowe;
  • Komputer, telefon, samochód służbowy.

Poznaj

EPCM to zespół konsultantów executive search prowadzących rekrutacje na kluczowe pozycje w wiodących firmach z branży budowlanej oraz nieruchomości. W swoim doświadczeniu mamy zrealizowane procesy rekrutacyjne na takie stanowiska jak CEO, Branch Director, Business Development Director, Development Director, Technical Director, Operations Director, Project Director, Development Manager, Project Manager, Facility Manager, Site Manager, Works Manager, Site Engineer, Senior Architect, Team Leader, Project Consultant, Senior Design Engineer, Senior Consultant, etc. Koncentrujemy się na takich obszarach jak branża deweloperska, nieruchomości, budownictwo, projektowanie i architektura oraz usługi konsultingowe. Prowadzimy rekrutacje na terenie całego kraju, a także mamy doświadczenie w rekrutacjach zagranicznych.