Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Kierownik Grupy

Aviva Sp. z o.o. O / Łódź I

Łódź

79 dni temu

Aviva jest firmą o ugruntowanej pozycji na rynku ubezpieczeniowo - finansowym. Zaufały nam 34 miliony Klientów w krajach Europy, Azji i w Kanadzie. Zapewniamy naszym Klientom bezpieczeństwo, ubezpieczając ich życie, zdrowie i majątek oraz dbamy o ich przyszłość oferując plany oszczędnościowe, inwestycyjne i emerytalne.
Miejsce pracy: Łódź

Zadania:

  • szkolenie, rekrutacja, zarządzanie grupą sprzedawców.

Od kandydatów oczekujemy:

  • doświadczenia w obszarze zarządzania zespołem  – co najmniej 6 miesięcy,
  • nastawienia na działanie, aktywności,
  • systematyczności i wytrwałości,
  • umiejętności budowania relacji interpersonalnych,
  • zainteresowania branżą finansową, chęci uczenia się.

Naszym Managerom oferujemy:

  • kontrakt managerski,
  • intensywny rozwój zawodowy i osobisty dzięki licznym szkoleniom,
  • stałą możliwość współpracy z ludźmi, budowania długoterminowych relacji,
  • elastyczny czas pracy,
  • brak górnego limitu wynagrodzenia.

Poznaj stanowisko: Kierownik Zespołu Handlowców

Kierownik zespołu handlowców, jak sugeruje sama nazwa stanowiska, jest bezpośrednim zwierzchnikiem i koordynatorem bieżących działań personelu handlowego firmy lub przedsiębiorstwa. Kierownik reguluje zatrudnienie w obrębie podległego mu zespołu, prowadząc rozmowy kwalifikacyjne i negocjacje z rekrutowanymi pracownikami, opracowuje harmonogram prac i kontroluje jego poprawne realizowanie. Osoba zatrudniona w tym charakterze ...
Kierownik Zespołu Handlowców Praca Kierownik Zespołu Handlowców

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (660)
Wałbrzych (49)
Legnica (56)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (157)
Toruń (96)
Lubelskie:
Lublin (112)
Chełm (23)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (778)
Tarnów (42)
Nowy Sącz (32)
Mazowieckie:
Warszawa (1725)
Radom (75)
Płock (40)
Opolskie:
Opole (121)
Nysa (24)