Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Kierownik Produkcji

ABB Sp. z o.o.

Przasnysz

140 dni temu

Miejsce pracy: Przasnysz
Nr ref.: PL66947939_E1

Kierownik Produkcji odgrywa kluczową rolę w Zakładzie Produkcyjnym Aparatury Wysokich i Średnich Napięć. Osoba zatrudniona na tym stanowisku powinna rozumieć biznes zarówno w aspekcie finansowym jak i technicznym, przyczyniając się do ciągłej poprawy kluczowych wskaźników produkcyjnych. Kierownik Produkcji odpowiada za organizację i realizację planu produkcyjnego poprzez optymalne wykorzystanie wszystkich dostępnych zasobów. Jeśli masz doświadczenie w zarządzaniu produkcją, lubisz widzieć efekty swojej pracy i nie boisz się wprowadzać zmian – dołącz do nas!

Zadania:
  • Zarządzanie pracą podległego zespołu produkcyjnego;
  • Kontrola wskaźników produkcyjnych oraz odpowiedzialność za realizację planu produkcyjnego, jakość produktów oraz kontrolę kosztów w podległym obszarze;
  • Przygotowanie planów inwestycyjnych oraz wprowadzanie zmian w procesach produkcyjnych przy wykorzystaniu narzędzi Lean Manufacturing;
  • Podejmowanie działań usprawniających w celu optymalizacji procesu produkcji oraz redukcji kosztów złej jakości w oparciu o metodologię 4Q;
  • Nadzór nad funkcjonowaniem parku maszynowego;
  • Kierowanie codziennymi spotkaniami produkcyjnymi oraz przygotowywanie raportów produkcyjnych na potrzeby kadry zarządzającej;
  • Ścisła współpraca z innymi działami zakładu (jakość, zaopatrzenie, magazyn, wsparcie techniczne) celem realizacji założonych wskaźników;
  • Odpowiedzialność za bezpieczeństwo i higienę pracy oraz doskonalenie środowiska pracy.

Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe o profilu technicznym;
  • Co najmniej dwa lata doświadczenia w zakresie zarządzania zespołem w firmach produkcyjnych;
  • Dobra znajomość języka angielskiego;
  • Znajomość narzędzi Lean Manufacturing oraz ich praktycznego zastosowania;
  • Znajomość SAP będzie dodatkowym atutem;
  • Zdolność analitycznego i logicznego myślenia oraz kreatywnego rozwiązywania problemów;
  • Samodzielność, odpowiedzialność i terminowość wykonywanych zadań;
  • Umiejętność szybkiego podejmowania decyzji i działania pod wpływem stresu.

Oferujemy:
  • Ciekawą pracę w firmie nastawionej na innowacyjne rozwiązania i nowoczesne technologie;
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej;
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia uzależnione od doświadczenia i posiadanych umiejętności;
  • Prywatną opiekę medyczną, którą możesz objąć swoich bliskich;
  • Możliwość przystąpienia do Ubezpieczenia Grupowego oraz dofinansowanie Karty Multisport;
  • Miłą atmosferę i partnerskie stosunki w pracy.
Wszystkie oferty powinny zawierać klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).”
„Wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu prowadzenia przyszłych rekrutacji”

Poznaj

Dlaczego warto?

ABB jest globalnym liderem kształtującym przyszłość w dziedzinie cyfryzacji przemysłu. Każdego dnia pracownicy ABB na całym świecie pracują nad rozwiązaniem największych problemów współczesnych czasów, takich jak dostarczanie ekologicznej energii, zwiększanie wydajności i wprowadzanie strategii zrównoważonego rozwoju.

Poznaj stanowisko: Kierownik ds. Produkcji

Kierownik ds. Produkcji to osoba, która jest odpowiedzialna za kierowanie procesem produkcyjnym w przedsiębiorstwie. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: kierowanie procesem produkcyjnym firmy, opracowanie planów produkcji, organizacja pracy i kompleksowe zarządzanie podległym zespołem pracowników, a także prowadzenie projektów i kontrola dokumentacji technicznej, zapewnienie ...
Kierownik ds. Produkcji Praca Kierownik ds. Produkcji