Kierownik Produktu

Multy Home Europe Sp. z o.o.

Karczew

23 dni temu

Ogłoszenie numer: 3345530, z dnia 2020-06-13

Multy Home jest nowoczesnym przedsiębiorstwem oferującym artykuły ogrodowe oraz użytku domowego stworzone w 100% z recyklingu. Przetwarzamy aż 2,5 miliona opon rocznie, by stworzyć produkty zarówno ekologiczne jak i funkcjonalne. Działamy od ponad 30 lat na rynku kanadyjskim, a od 2017 roku mamy prężnie rozwijający się oddział w Polsce. Naszym głównym celem jest tworzenie produktów przyjaznych środowisku, które są zgodne z najnowszymi trendami. Jakość i trwałość to główne cechy naszego asortymentu. Dbamy o zadowolenie Klientów, którzy korzystając z naszej oferty jednocześnie współdzielą ideę dbania o planetę.

W związku z rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: mazowieckie / Karczew

Opis stanowiska

  • planowanie, konsultowanie i wdrażanie działań w zakresie produktu, w tym opracowywanie strategii produktowej, rozwój i wprowadzanie nowych oraz udoskonalanie istniejących produktów
  • opracowanie sposobu pakowania zbiorczego oraz paletyzacji towarów
  • optymalne dobranie narzędzi wsparcia sprzedaży oraz opracowywanie katalogów
  • organizowanie targów
  • nadzór merytoryczny nad stroną internetową
  • dbanie o marki oraz kreowanie i utrzymywanie pozytywnego wizerunku marki
  • monitorowanie rynku, preferencji klienta oraz działań konkurencji
  • odpowiednie oznakowanie towaru oraz widoczność ekspozytorów PDQ w punktach sprzedaży
  • opracowywanie i nadzorowanie strategii cenowej
  • przygotowywanie i prowadzenie szkoleń produktowych dla zespołu i klientów

Wymagania

  • wykształcenie wyższe
  • język angielski biegły w mowie i piśmie
  • pożądane jest doświadczenie zawodowe związane z samodzielnym zarządzaniem produktem lub min. 2–letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
  • samodzielność w realizacji zadań, wysoka kultura osobista
  • kreatywność, poszukiwanie nowych i niestandardowych rozwiązań
  • entuzjazm i zapał w działaniu
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • inspirującą, pełną wyzwań pracę w prężnie rozwijającej się firmie
  • ambitne i odpowiedzialne zadania do realizacji
  • umowę o pracę
  • stabilność zagwarantowaną dużą spółką macierzystą o profilu międzynarodowym
  • pracę w młodym dynamicznym zespole
  • możliwość szkolenia i rozwoju

Poznaj

Multi-Decor Sp. z o. o.

Firma Multi-Decor jest nowoczesnym przedsiębiorstwem oferującym kompleksowe rozwiązania dystrybucji artykułów wykończenia wnętrz. Działamy na rynku polskim od 2002 roku i dzięki przemyślanym konceptom i niezawodnemu wykonaniu dynamicznie pozyskujemy nowych partnerów. Zadowolenie klienta stawiamy zawsze na pierwszym miejscu. Naszym partnerom dostarczamy najnowsze trendy, sprawdzone produkty i bardzo dobry serwis przed i po sprzedażowy.

Odbiorców hurtowych prosimy o kontakt z centralą w Całowaniu. Markety i sklepy detaliczne prosimy o kontakt z naszymi przedstawicielami handlowymi. Uprzejmie informujemy, iż nie prowadzimy sprzedaży detalicznej. Wszystkich klientów detalicznych zainteresowanych naszymi produktami zapraszamy do naszych licznych partnerów handlowych.
Project manager, tłumaczony po prostu jako kierownik projektu, jest osobą odpowiedzialną za nadzorowanie i koordynowanie działań osób zaangażowanych w realizację danego projektu – mowa tu głównie o przedsięwzięciach informatycznych. Kierownik opracowuje harmonogram prac, strategię działań w ramach danego projektu, organizuje też formalne warunki dla jego realizacji – sporządza niezbędną dokumentację, raportuje ...
Praca Project Manager / Kierownik Projektu