Kierownik projektu

Kraina Odkrywcy Sp. z o. o.

Kraków

10 dni temu

Kraina Odkrywcy to sieć przedszkoli i żłobków, która działa prężnie na terenie województw: małopolskiego, śląskiego i podkarpackiego. Od wielu lat przy współpracy z rodzicami staramy się tworzyć miejsca przyjazne dzieciom. Nasze placówki to miejsca pełne pasji i dobrych relacji.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Kraków

Główne zadania:
  • planowanie i organizowanie działań w projekcie dotyczącym tworzenia i funkcjonowania żłobka w ramach sieci edukacyjnej „Kraina Odkrywcy"
  • monitorowanie i koordynowanie realizacji zadań projektowych
  • ocenianie kwalifikowalności i zatwierdzanie wydatków w projekcie
  • poszukiwanie lokali, inwestorów pod nowe placówki
  • uczestnictwo w przygotowaniu placówki: prowadzenie ustaleń z architektem, planowanie zapotrzebowania na wyposażenie placówki, współpraca z instytucjami publicznymi
  • zarządzanie pracą podległego zespołu
Oczekiwania:
  • doświadczenie w realizowaniu projektów unijnych w tym w zarządzaniu harmonogramem i budżetem - mile widziana praktyka w rekrutacji uczestników do projektów
  • umiejętność planowania i rozliczania wydatków, kontrola poprawności finansowej usług
  • minimum rok doświadczenia w pracy na stanowiskach związanych z zarządzaniem projektami lub zespołem (również nieformalnie - zespołem projektowym)
  • wiedza z zakresu metod i narzędzi monitorowania pracy zespołu oraz motywowania
  • wykształcenie wyższe mile widziane
Oferujemy:
  • bardzo dobrą atmosferę pracy
  • stabilne warunki zatrudnienia w ramach umowy o pracę
  • elastyczne godziny pracy
  • realną możliwość rozwoju zawodowego
  • możliwość realizacji własnych pomysłów jak i udziału w inicjatywach podejmowanych przez nas
  • wsparcie merytoryczne doświadczonej kadry

Poznaj

Jesteśmy siecią żłobków i przedszkoli Kraina Odkrywcy. Działamy w sześciu miastach: Krakowie, Rzeszowie, Katowicach, Gliwicach, Sosnowcu i w Bytomiu. Posiadamy ponad 20 placówek. Naszą misją jest rozwijanie i wspieranie kreatywności u dzieci, a nasze placówki charakteryzują się nowoczesnymi, skandynawskimi wnętrzami, obecnością ogrodów oraz bogatą ofertą zajęć, wspierających rozwój najmłodszych.

Project manager, tłumaczony po prostu jako kierownik projektu, jest osobą odpowiedzialną za nadzorowanie i koordynowanie działań osób zaangażowanych w realizację danego projektu – mowa tu głównie o przedsięwzięciach informatycznych. Kierownik opracowuje harmonogram prac, strategię działań w ramach danego projektu, organizuje też formalne warunki dla jego realizacji – sporządza niezbędną dokumentację, raportuje ...
Praca Project Manager / Kierownik Projektu