Kierownik Projektu

MBB KONSTRUKCJE ALUMINIOWO-SZKLANE

Toruń

63 dni temu

Ogłoszenie numer: 3368432, z dnia 2020-06-04

Projektowanie, produkcja i montaż konstrukcji aluminiowo - szklanych

Miejsce pracy: kujawsko-pomorskie / Toruń

Opis stanowiska

  • negocjowanie i przygotowywanie umów zawieranych z klientem,
  • dobór firm podwykonawczych, negocjowanie i przygotowywanie umów,
  • koordynacja i nadzór nad prawidłowym przebiegiem projektowania, dostaw i realizacji , prac montażowych u klienta,
  • nadzór nad jakością i zgodnością realizowanych prac,
  • sporządzanie, analiza i nadzór budżetu  projektu,
  • przygotowywanie raportów i rozliczeń  finansowych,
  • opracowanie harmonogramu  projektu i nadzór nad terminowością dostaw i realizacji prac oraz analiza ryzyk,
  • prowadzenie dokumentacji projektu,
  • dokonywanie odbiorów zrealizowanych prac u klienta.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne,
  • min. 2 letnie doświadczenie zawodowe,
  • wiedza w zakresie realizacji i rozliczania projektów,
  • dobra organizacja pracy, terminowość, sumienność.

Oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt B2B.
Project manager, tłumaczony po prostu jako kierownik projektu, jest osobą odpowiedzialną za nadzorowanie i koordynowanie działań osób zaangażowanych w realizację danego projektu – mowa tu głównie o przedsięwzięciach informatycznych. Kierownik opracowuje harmonogram prac, strategię działań w ramach danego projektu, organizuje też formalne warunki dla jego realizacji – sporządza niezbędną dokumentację, raportuje ...
Praca Project Manager / Kierownik Projektu