Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Kierownik Salonu Optycznego

Dobre Okulary Sp. z o.o.

Kraków

15 dni temu

ZIKO od 2005 roku dba o zdrowie i dobro Pacjentów- dzięki temu cieszymy się ich zaufaniem.
ZIKO to rozpoznawalna marka – gwarant profesjonalizmu i troski o Pacjenta.

W związku z planowanym rozwojem sieci salonów optycznych poszukujemy kandydatów na
stanowisko:

Miejsce pracy: Kraków
Zakres obowiązków:
  • Dbanie o poprawne funkcjonowanie salonu, zgodne ze standardami firmy
  • Zapewnienie właściwej obsługi Pacjenta
  • Zarządzanie personelem Salonu
  • Zarządzanie i optymalizowanie stanów magazynowych

Nasze oczekiwania:
  • Min. 3- letnie doświadczenie w zarządzaniu sprzedażą detaliczną (mile widziane doświadczenie w branży optycznej)
  • Wyższe wykształcenie
  • Zaangażowanie w rozwój biznesu i dążenie do wyznaczonego celu
  • Wysokie zdolności organizacyjne
  • Chęć rozwoju i motywacja do pracy

Naszym Pracownikom zapewniamy:
  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę bez okresu próbnego
  • Atrakcyjne Wynagrodzenie
  • Praca z profesjonalnym sprzętem optometrycznym
  • Dofinansowanie do szkoleń i kursów kierunkowych
  • Atmosfera oparta na współpracy
  • Premia za polecanie przyjaciół
  • Możliwość rozwoju zawodowego, zdobywania wiedzy i umiejętności
  • Karta sportowa
  • Prywatna Opieka medyczna
  • Ubezpieczenie na życie
Prosimy o dopisanie do przesyłanych dokumentów klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Dobre Okulary Sp. z o.o., 43-200 Pszczyna, ul. Dobrawy 34 moich dodatkowych danych osobowych (numer kontaktowy, adres mailowy, wizerunek, zainteresowania), które nie zostały wskazane w Kodeksie Pracy lub innych przepisach prawa. Jeśli nie chcesz, abyśmy przetwarzali Twoje dodatkowe dane osobowe, nie umieszczaj ich w swoich dokumentach aplikacyjnych.

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Dobre Okulary Sp. z o.o.,43-200 Pszczyna, ul. Dobrawy 34. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w związku z ubieganiem się o zatrudnienie. Podanie danych osobowych jest niezbędne, a ich przetwarzanie odbywa się na podstawie przepisów prawa, w szczególności ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody. Przysługuje Pani/Panu odwołanie zgody na przetwarzanie danych w każdym czasie. Niepodanie danych osobowych uniemożliwia Pani/Panu dalsze ubieganie się o zatrudnienie. Pani/Pana dane osobowe zostaną powierzone Socrates Time Sp. z o.o. prowadzącej obsługę kadrowo-personalną w imieniu administratora danych. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez okres 6 miesięcy od daty złożenia dokumentów aplikacyjnych. Po tym okresie Pani/Pana dane zostaną usunięte. W celu wycofania zgody przed upływem tego okresu i usunięcia danych prosimy o przesłanie informacji o wycofaniu zgodny na adres: rekrutacja@ ziko.pl. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania, a także wniesienia skargi do organu nadzorczego, jeśli uzna Pani/Pan, że przetwarzanie Pani/Pana danych jest niezgodne z aktualnie obowiązującymi przepisami ochrony danych. Administrator danych powołał Inspektora Ochrony Danych w celu nadzorowania przestrzegania przepisów ochrony danych. W celu kontaktu z nim udostępnia się adres e-mail: daneosobowe@ziko.pl.

Poznaj

Poznaj stanowisko: Kierownik Sklepu
W najbardziej ogólnym ujęciu obowiązki kierownika sklepu są bardzo podobne do tych, które spoczywają na osobie zatrudnionej w charakterze kierownika salonu, z tą jedynie różnicą, że sklepem nazywamy zazwyczaj lokal handlowy, podczas, gdy salonem może być także punkt usługowy. Osoba obsadzona na tym stanowisku jest odpowiedzialna za organizowanie formalnego zaplecza dla funkcjonowania sklepu, nadzorowanie personelu ...
Praca Kierownik Sklepu