Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Kierownik Salonu

SIMPLE CREATIVE PRODUCTS SA

Wrocław

89 dni temu

SIMPLE CREATIVE PRODUCTS S.A., duża polska firma z branży odzieżowej, w związku z dynamicznym rozwojem prowadzi obecnie rekrutację na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław

Główne zadania osoby zatrudnionej na tym stanowisku to:

  • realizowanie planów sprzedażowych
  • zarządzanie podległym zespołem
  • obsługa klienta zgodnie ze standardami firmy
  • kreowanie wizerunku marki zgodnie z filozofią spółki

Od Kandydatów oczekujemy:

  • doświadczenia w zarządzaniu zespołem sprzedażowym
  • umiejętności i doświadczenia w sprzedaży bezpośredniej
  • dobrej organizacji pracy własnej i podległego zespołu
  • umiejętności rozwiązywania problemów
  • samodzielności, inicjatywy i kreatywności

Oferujemy:

  • zatrudnienie na umowę o pracę na pełny etat
  • atrakcyjny system motywacyjny
  • pracę w stabilnej i znanej firmie
  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych

MASZ 20, 30, A MOŻE 40 CZY WIĘCEJ LAT? NIEWAŻNE.
LUBISZ MODĘ I UŚMIECH?

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych dla realizacji obecnego oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez firmy Gino Rossi S.A. i Simple CP S.A.” Skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami. Gwarantujemy pełną poufność zgłoszeń.

Poznaj

Poznaj stanowisko: Kierownik Sklepu

W najbardziej ogólnym ujęciu obowiązki kierownika sklepu są bardzo podobne do tych, które spoczywają na osobie zatrudnionej w charakterze kierownika salonu, z tą jedynie różnicą, że sklepem nazywamy zazwyczaj lokal handlowy, podczas, gdy salonem może być także punkt usługowy. Osoba obsadzona na tym stanowisku jest odpowiedzialna za organizowanie formalnego zaplecza dla funkcjonowania sklepu, nadzorowanie personelu ...
Kierownik Sklepu Praca Kierownik Sklepu