Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Kierownik Serwisu

LeasingTeam Group

Chojnice

30 dni temu

LeasingTeam Group to największa w kraju grupa spółek doradztwa personalnego wyłącznie z polskim kapitałem, która od ponad dekady wspiera swoimi innowacyjnymi rozwiązaniami kandydatów i pracodawców. Realizujemy strategiczne projekty z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi dla polskich i globalnych przedsiębiorstw, średniej wielkości firm i organizacji publicznych. Łączymy kandydatów i organizacje, umożliwiając oby stronom osiągnięcie sukcesu na rynku pracy.
Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Miejsce pracy: Chojnice
Nr ref.: 0024293
Zakres obowiązków:
  • budowanie, rozwijanie oraz zarządzanie kilkuosobowym zespołem serwisantów oraz działem sprzedaży,
  • rozwój świadczenia usług serwisowych na podległym terenie,
  • utrzymywanie doskonałej jakości świadczonych usług,
  • zapewnianie stałego wsparcia technicznego dla klientów firmy,
  • dbałość o wizerunek firmy na rynku,
  • pozyskiwanie nowych kontaktów biznesowych,
  • utrzymywanie relacji biznesowych z klientami firmy,
  • analiza satysfakcji klientów.
Oczekiwania:
  • wykształcenie średnie (mile widziane wyższe),
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w kierowaniu oddziałem firmy oraz w prowadzeniu rekrutacji,
  • mile widziane doświadczenie w zarządzaniu zespołem serwisowym,
  • samodzielność, odpowiedzialność, zdecydowanie i efektywność w działaniu,
  • prawo jazdy kat. B.
Oferta:
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • praca na pełny etat od pon. do pt. w godz. 8-16,
  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i kompetencji,
  • premie uzależnione od wyników danego działu,
  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji.

Zgodnie z obowiązującym prawem LeasingTeam nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Agencja zatrudnienia - nr certyfikatu 636.

Poznaj stanowisko: Kierownik Serwisu

Kierownik serwisu, jak wskazuje sama nazwa stanowiska, jest osobą odpowiedzialną za prawidłowe funkcjonowanie serwisu oraz nadzorowanie i koordynowanie działań podległego personelu. Kierownik opracowuje wewnętrzne normy i procedury, mające zmaksymalizować wydajność obsługi klientów serwisu, a także osobiście interweniuje w przypadkach szczególnie istotnych zgłoszeń reklamacyjnych. Osoba obsadzona na tym stanowisku, jako ...
Kierownik Serwisu Praca Kierownik Serwisu

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (815)
Wałbrzych (51)
Legnica (128)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (267)
Toruń (141)
Lubelskie:
Lublin (273)
Chełm (51)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (981)
Tarnów (84)
Nowy Sącz (74)
Mazowieckie:
Warszawa (2288)
Radom (173)
Płock (95)
Opolskie:
Opole (235)
Nysa (71)