Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Kierownik Sprzedaży ds. VM

Victoria's Secret

Warszawa

245 dni temu

W Alshaya, hasło „nasz sukces tworzą nasi ludzie” nie jest pustym sloganem. Alshaya jest międzynarodową organizacją skupioną wokół idei dotyczącej piękna człowieka. Jeśli słowa Fashion i Health & Beauty, mają dla Ciebie głębsze znaczenie, to znaczy, że myślisz o biznesie tak samo, jak my.

Alshaya posiada sieć sklepów znanych, prestiżowych brandów:

Victoria's Secret, THE BODY SHOP, MAC, Bath & Body Works

Victoria’s Secret nie jest po prostu marką. Victoria’s Secret jest opowieścią o pasji do piękna. Piękna uchwyconego w każdym najdrobniejszym detalu. Naszą filozofią jest napisanie indywidualnej historii dla każdego naszego Klienta.

W związku z planowanym otwarciem sklepu Victoria’s Secret w Złotych Tarasach poszukujemy obecnie osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: KSVM/WAW/VSFA

OPIS STANOWISKA:
  • Dbanie o ekspozycję produktów zgodnie ze standardami marki systematyczne zmiany aranżacji witryn oraz wnętrza sklepu;
  • Szkolenie personelu sklepu z zakresu VM;
  • Współpraca z zespołem w zakresie regularnych dopełnień produktów na powierzchni sprzedaży;
  • Raportowanie z zakresu analizy wskaźników i poziomu realizacji budżetu, monitorowanie oraz analiza działań VM;
  • Kompleksowe zarządzanie podległym zespołem: motywowanie i dbanie o rozwój zawodowy pracowników;
  • Utrzymanie najwyższego poziomu obsługi Klienta.
OCZEKIWANIA:
  • Dobra znajomość języka angielskiego, umożliwiająca swobodną komunikację - warunek konieczny.
  • Umiejętność przełożenia działań VM na wyniki sklepu, monitorowania ich efektywności;
  • Doświadczenie w pracy na stanowisku odpowiadającym za obszar VM w sklepie;
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem w branży retail;
  • Zapewnienie najwyższej jakości obsługi klienta;
  • Nastawienie na realizację celów i bardzo dobra organizacja pracy..
OFERUJEMY:
  • Możliwość przystąpienia do pakietu medycznego na atrakcyjnych warunkach;
  • Kartę zniżkową na zakupy we wszystkich naszych markach na terenie Polski;
  • Szeroki pakiet szkoleń oraz możliwość rozwoju;
  • Pracę w międzynarodowym środowisku.

Poznaj stanowisko: Kierownik ds. Sprzedaży

Kierownik ds. Sprzedaży to osoba, która zarządza zespołem sprzedaży. Do podstawowych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: analiza raportów i prognoz dotyczących rynku i weryfikacja planów sprzedaży, tworzenie strategii sprzedaży firmy, poszukiwanie nowych rynków zbytu, nadzór nad prawidłowością zawieranych umów oraz sporządzanie raportów, realizacja powierzonych planów ...
Kierownik ds. Sprzedaży Praca Kierownik ds. Sprzedaży

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (723)
Wałbrzych (51)
Legnica (86)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (175)
Toruń (112)
Lubelskie:
Lublin (169)
Chełm (30)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (932)
Tarnów (50)
Nowy Sącz (50)
Mazowieckie:
Warszawa (2105)
Radom (89)
Płock (57)
Opolskie:
Opole (193)
Nysa (55)