Kierownik Techniczny z językiem niemieckim

LSJ HR Group

Szczecin

19 dni temu

Firma z długoletnią tradycją na rynku, będącą liderem z branży usług chemicznych, poszukuje odpowiednich kandydatów z doświadczeniem i znajomością języka niemieckiego:

Lokalizacja: Szczecin

Zakres obowiązków:

  • Kierowanie pracą podległych pracowników 20 osób
  • Wyznaczanie celów, zadań podległemu zespołowi oraz planowanie szkoleń
  • Dbanie o wysoką sprawność maszyn i urządzeń
  • Utrzymywanie kontaktów z dostawcami maszyn i urządzeń głównie w języku niemieckim, uczestnictwo w ich wyborze oraz optymalnego ustawiania
  • Uczestnictwo w pracach budżetowych i planach na przyszłe okresy
  • Koordynacja projektów nowych uruchomień, procesów technologicznych i prac inwestycyjnych oraz remontowych
  • Nadzór nad dokumentacją maszyn, urządzeń i budynków należących do firmy
  • Koordynacja zakupów części zamiennych i materiałów

Oczekujemy:

  • Doświadczenia na podobnym stanowisku w strukturze technicznej, związanej z działem utrzymania ruchu / inwestycjami
  • Bardzo dobrej znajomości języka niemieckiego - wymóg konieczny
  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Doświadczenie w zarządzaniu ludźmi

Zapewniamy:

  • Zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Umowę o pracę ( pierwsza na okres 6 miesięcy)
  • Samochód służbowy do prywatnego użytku klasy Audi A3
  • Gruntowne szkolenia wdrażające wewnątrz firmy oraz na terenie Niemiec
  • Rozbudowany pakiet socjalny ( stołówka, fundusz socjalny)
  • Pracę w nowoczesnym zakładzie z rozbudowanym parkiem maszynowym - automatyzacja, robotyzacja, rozbudowane systemy sterowania
  • Możliwość pracy z ekspertami w swojej dziedzinie

LSJ HR Group, ul. Celna 1, 70-644 Szczecin Nr cert.: 4440
tel: 519 - 178 - 269
www.lsj.pl

Poznaj

LSJ HR Group jest wiodącą polską firmą w branży rekrutacji i doradztwa personalnego. Powstała w 2002 r. w Szczecinie. Wspiera polskich oraz zagranicznych partnerów w zakresie: rekrutacji i selekcji pracowników, doradztwa personalnego, pracy tymczasowej, usług outsourcingowych, szkoleń biznesowych, zawodowych, językowych,badania kompetencji, oraz tworzenia strategii personalnych. Dzięki wnikliwej znajomości branży i specyfiki rynków pracy, w których się poruszamy, profesjonalizmowi zespołu oraz uczciwym i przejrzystym zasadom współpracy z kontrahentami jesteśmy niezwykle skuteczni. Naszym priorytetem jest zaufanie klientów, transparentne zasady współpracy. Potwierdzeniem naszego profesjonalizmu są liczne referencje od polskich i zagranicznych firm oraz partnerstwo znaczących instytucji i uczelni regionu.

Poznaj stanowisko: Kierownik ds. Technicznych
Kierownik do spraw technicznych jest osobą zaangażowaną w nadzorowanie i koordynowanie całokształtu procesów związanych z techniczną stroną funkcjonowania firmy lub instytucji. Kierownik ds. technicznych opracowuje wewnętrzne normy i procedury, mające zmaksymalizować efektywność działań wykonywanych z pomocą urządzeń technicznych, a także kontroluje wypełnianie tychże procedur. Osoba obsadzona na tym stanowisku jest ...
Praca Kierownik ds. Technicznych