Kierownik Zespołu Doradców ds. Żywienia Zwierząt Hodowlanych

EKOPLON

Poznań

16 dni temu

EKOPLON to wiodący producent innowacyjnych nawozów dolistnych oraz nowoczesnych środków żywienia zwierząt. Od 30-tu lat aktywnie wspieramy i spełniamy oczekiwania przedsiębiorców działających na rynku rolniczym w kraju i za granicą.

Do naszego zespołu poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Poznań

Opis stanowiska:

  • zarządzanie zespołem Doradców ds. Żywienia Zwierząt (5-8 osób),
  • wspieranie Doradców ds. Żywienia Zwierząt w realizacji bieżących celów biznesowych (KPI),
  • realizację działań ukierunkowanych na rozwój kompetencji podległego zespołu,
  • współtworzenie strategii sprzedaży produktów i wdrażanie jej na podległym terenie,
  • zapewnienie odpowiedniego serwisu około sprzedażowego dla Klientów firmy,
  • tworzenie raportów i analiza na potrzeby Działu Handlowego,
  • udział w projektach ogólnofirmowych.
Wymagania:
  • 2-letnie doświadczenie w pracy w firmach o podobnym profilu (produkcja i dystrybucja środków żywienia zwierząt),
  • doświadczenie we współpracy z fermami drobiu będzie dodatkowym atutem,
  • minimum 3 lata doświadczenia na stanowisku kierowniczym - zarządzanie zespołem handlowym,
  • nastawienie na pracę zespołową: od budowania zespołu do uzyskania rezultatu zespołowego,
  • wykształcenie wyższe - mile widziane kierunkowe: zootechniczne lub pokrewne,
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów oraz relacji biznesowych,
  • prawo jazdy kat. B,
  • praktycznej znajomość MS Office.
Co oferujemy pracownikom?
  • Praca w nowoczesnej i stabilnej firmie o zasięgu międzynarodowym
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Rozwój zawodowy i podnoszenie kwalifikacji
  • Ubezpieczenie grupowe - oferta dla Pracownika i członka Rodziny
  • Samochód służbowy (klasa średnia Ford – także do użytku prywatnego), Niezbędna narzędzia pracy laptop, tablet i telefon
  • Nagrody dla najlepszych pracowników
  • Możliwość przystąpienia do prywatnej opieki medycznej obejmującej Pracownika i jego Rodzinę

Poznaj

EKOPLON

Historia firmy EKOPLON SA zaczyna się w 1989 roku. Na ówczesne czasy była to jedna z pierwszych spółek akcyjnych działających w województwie i kraju. Od początku istnienia EKOPLON SA to firma, która kładzie ogromny nacisk na profesjonalizm, innowacyjność, rozwój produktów i podążanie za trendami rynku.  Pierwsze lata działalności to produkcja głównie nawozów dolistnych i doglebowych. To z nich wywodzi się marka EKOPLON. Rozwój i sukces firma zawdzięcza skupionej wokół niej grupie wysoko wykwalifikowanych specjalistów, technologów i fachowców z branży rolniczej, w dziedzinie nawożenia roślin oraz żywienia zwierząt. Doskonałe i nowoczesne laboratorium badawcze pozwala firmie zagwarantować stabilność i powtarzalność oferowanych produktów.  Ideą pracy jest tworzenie produktów najwyższej jakości.

Poznaj stanowisko: Kierownik ds. Sprzedaży
Kierownik ds. Sprzedaży to osoba, która zarządza zespołem sprzedaży. Do podstawowych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: analiza raportów i prognoz dotyczących rynku i weryfikacja planów sprzedaży, tworzenie strategii sprzedaży firmy, poszukiwanie nowych rynków zbytu, nadzór nad prawidłowością zawieranych umów oraz sporządzanie raportów, realizacja powierzonych planów ...
Praca Kierownik ds. Sprzedaży