Kierownik Zmiany

INTERSPORT Polska S.A.

Zakopane

2 godz. temu

INTERSPORT jest światową znaną i cenioną sportową marką detaliczną. INTERSPORT tworzy zespół, których łączy jedno - pasja do sportu i chęć dzielenia sią nią z innymi.

Jeśli nie boisz się wyzwań, a dzień bez sportu jest dla Ciebie dniem straconym - dołącz do nas koniecznie!

obecnie poszukujemy:

Miejsce pracy: Zakopane

Twoje zadania:

  • wsparcie kierownika salonu w realizacji planów sprzedażowych
  • planowanie i kontrola zadań podległego personelu
  • nadzór nad przestrzeganiem przez podległy personel standardów profesjonalnej obsługi klienta
  • wdrażanie nowych pracowników
  • otwieranie i zamykanie zmiany
  • dbanie o wygląd salonu
  • czynne uczestnictwo w tworzeniu przyjaznej atmosfery i efektywnego zespołu

Nasze oczekiwania:

  • doświadczenie zawodowe w obszarze obsługi klienta  (minimum 1 rok)
  • umiejętność współpracy i kierowania małym zespołem ludzi
  • dobra praktyczna znajomość obsługi komputera, kasy fiskalnej, terminali POS oraz gospodarki magazynowej
  • umiejętność organizacji pracy własnej i zespołu
  • komunikatywność, samodzielność, elastyczność
  • umiejętność dostosowania się do standardów pracy przyjętych w INTERSPORT Polska S.A.
  • znajomość branży sportowej mile widziana
  • pasjonowanie się sportem będzie atutem

Nasza oferta:

  • umowa o pracę
  • dowolny wymiar godzin
  • profesjonalne szkolenia produktowe
  • rozwój poprzez różnorodność zadań
  • wsparcie podczas wdrożenia
  • dynamiczne i przyjazne środowisko pracy
  • szeroki pakiet benefitów pozapłacowych (karta sportowa, pakiet medyczny, ubezpieczenie NW, zakupy oferowanych w naszej sieci produktów na preferencyjnych warunkach, lekcje internetowe języka angielskiego i niemieckiego)

CV wraz z listem motywacyjnym prosimy składać już teraz poprzez elektroniczny system rekrutacji.

Bardzo dziękujemy za przesłane aplikacje, jednakże informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane zgłoszenia.

Administratorem Państwa danych osobowych jest INTERSPORT Polska S.A. z siedzibą w Cholerzynie: Cholerzyn 382, 32-060 Liszki.

Dane zbierane są wyłącznie dla potrzeb przeprowadzenia procesu rekrutacji. Podanie danych jest dobrowolne, aczkolwiek konieczne do przeprowadzenia procesu rekrutacji.

Poznaj

Spółka jest liderem wśród sieci sklepów sportowych w Polsce, posiadającym obecnie 30 salonów zlokalizowanych w 18 największych miastach Polski.