Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Konstruktor Elektronik

Bank Danych o Inżynierach

Białystok

8 dni temu

Klient Banku Danych o Inżynierach poszukuje osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Białystok

Nr Ref.: (9488)

Wymagania:
  • bardzo dobra znajomość architektur mikrokontrolerów oraz umiejętność ich programowania z wykorzystaniem C/C++ (mile widziana znajomość asemblera)
  • praktyczna znajomość zagadnień elektroniki analogowej i cyfrowej
  • doświadczenie w projektowaniu urządzeń opartych o mikrokontrolery
  • znajomość narzędzi EDA (Protel DXP)
  • wykształcenie wyższe techniczne: elektronika, elektrotechnika, informatyka i pokrewne
  • odpowiedzialność i zaangażowanie w powierzane zadania
  • zainteresowanie i otwartość na nowe dziedziny zastosowania elektroniki (znajomość zagadnień elektroniki pojazdów samochodowych w tym elektronicznych systemów zasilania silników spalinowych będzie istotnym atutem)
Zakres obowiązków:
  • wypracowywanie koncepcji
  • planowanie projektu
  • tworzenie firmware
  • opracowywanie schematów ideowych
  • opracowywanie dokumentacji techniczno - projektowej
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • kierowanie rozwojem urządzenia elektronicznego
  • współpraca z firmowymi jednostkami wsparcia technicznego
Firma oferuje:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • dofinansowanie do karty sportowej
  • prywatna opieka medyczna
  • bony świąteczne
  • dofinansowanie do wczasów, szkolenia
  • imprezy firmowe
  • możliwość wdrażania własnych projektów
Aplikowanie na ofertę pracy za pomocą przycisku "APLIKUJ TERAZ".

Poznaj

Bank Danych o Inżynierach - doradztwo personalne, rekrutacja i selekcja najlepszej kadry technicznej.

Od ponad 25 lat aktywnie uczestniczy w tworzeniu nowoczesnego rynku pracy w Polsce. Głównym zadaniem BDI jest pomaganie firmom w pozyskiwaniu, zarządzaniu i utrzymaniu najlepszej kadry technicznej średniego i wyższego szczebla.

Poznaj stanowisko: Konstruktor

Konstruktor to pracownik zaangażowany w działania na każdym etapie prac konstrukcyjnych, dotyczących danego projektu. Jego praca rozpoczyna się od zaprojektowania konstrukcji, wraz z przygotowaniem adekwatnych rysunków technicznych i dokumentacji, zawierającej wycenę poszczególnych elementów. Kolejnym etapem jest stworzenie prototypu lub prototypów, które następnie poddawane są testom, które ...
Konstruktor Praca Konstruktor

Aplikujesz na ogłoszenie