Konstruktor Maszyn

Horyzont Doradztwo Personalne

Mikołów

6 dni temu

Poszukujemy osoby na stanowisko Konstruktora Maszyn. Firma, z którą współpracujemy zajmuje się projektowaniem i produkcją maszyn dla przemysłu. Ma wieloletnie doświadczenie i silną pozycję na rynku. Chętnie przedstawimy tego potencjalnego pracodawcę podczas rozmowy telefonicznej – zainteresowanych rozmową prosimy o zaaplikowanie.

Miejsce pracy: Mikołów
Nr ref.: 2/07/2020/AM
Główne zadania:
  • konstruowanie maszyn – linie dla przemysłu maszynowego (profilowanie i cięcie),
  • dobór komponentów napędowych,
  • opracowanie dokumentacji technicznej,
  • współpraca z klientem,
  • udział w rozruchu maszyn (u klientów z okolic Śląska).
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe techniczne (preferowana budowa maszyn),
  • znajomość systemów napędowych maszyn,
  • wiedza z zakresu pneumatyki i hydrauliki siłowej,
  • praktyczna znajomość programów Inventor i AutoCAD,
  • samodzielność, zaangażowanie,
  • kreatywność, umiejętność pracy w zespole,
  • min. komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • prawo jazdy kat. B.
Firma oferuje:
  • pracę w zgranym i wspierającym się zespole,
  • udział w zaawansowanych technologicznie projektach,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • dobrą atmosferę pracy – otwartość przełożonych.
Zatrudnienie następuje bezpośrednio u Pracodawcy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji

klikając w przycisk aplikowania

Horyzont Doradztwo Personalne Sp. z o.o.
ul. Zwycięstwa 16/18/16
44-100 Gliwice
tel 032 775 57 12

www.horyzont.pl

Poznaj

Horyzont Doradztwo Personalne od 1997 roku działa na polskim rynku, w zakresie szeroko pojętego zarządzania zasobami ludzkimi. Domeną naszej działalności jest rekrutacja pracowników - kadry menadżerskiej, inżynierskiej i specjalistycznej. Od roku 2015 w projektach rekrutacyjnych regularnie i z powodzeniem stosujemy autorską Metodę Dopasowania do Stanowiska, której skuteczność doceniają nasi Klienci.

Poznaj stanowisko: Konstruktor
Konstruktor to pracownik zaangażowany w działania na każdym etapie prac konstrukcyjnych, dotyczących danego projektu. Jego praca rozpoczyna się od zaprojektowania konstrukcji, wraz z przygotowaniem adekwatnych rysunków technicznych i dokumentacji, zawierającej wycenę poszczególnych elementów. Kolejnym etapem jest stworzenie prototypu lub prototypów, które następnie poddawane są testom, które ...
Praca Konstruktor