Konstruktor Mechanik
Fabryka Urządzeń Dźwigowych S.A.
Mińsk Mazowiecki
pracownik fizyczny
2 dni temu

Ogłoszenie numer: 7901883, z dnia 2023-02-01

Fabryka Urządzeń Dźwigowych S.A. to przedsiębiorstwo o 120-letniej historii
i ugruntowanej pozycji na rynku, wyspecjalizowane w produkcji urządzeń dźwigowych dla wielu branż przemysłowych.

Miejsce pracy: Mińsk Mazowiecki

Opis stanowiska

  • Wsparcie merytoryczne i rysunkowe konstruktora wiodącego,
  • Wykonywanie dokumentacji warsztatowej podzespołów urządzeń dźwigowych w terminach wynikających z harmonogramów produkcji i planów,
  • Wykonywanie obliczeń konstrukcji,
  • Konstruowanie oprzyrządowania technologicznego,
  • Współpraca z działem technologii, produkcji i serwisu,
  • Opracowywanie części standardowych,
  • Gotowość do odbywania podróży służbowych ( średnio 2 dni/miesiąc).

Wymagania

  • Wykształcenie minimum średnie, techniczne (preferowane kierunki: mechanika, budownictwo, budowa maszyn, energetyka, itp.),
  • Znajomość rysunku technicznego,
  • Umiejętność obsługi programów technicznych typu AutoCad, Solid Edge oraz pakietu Office,
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego będzie atutem,
  • Prawo jazdy kategorii B będzie atutem.

Oferujemy

  • Dobre wynagrodzenie
  • Miła atmosfera pracy
  • Stabilne zatrudnienie
  • Wysokiej klasy narzędzia pracy
CV prosimy przesyłać za pomocą przycisku aplikowania.

KLAUZULA INFORMACYJNA I ZGODY

Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w treści załączonego CV oraz dodatkowych danych dobrowolnie podanych przeze mnie w procesie rekrutacyjnym, przez FUD S.A. z siedzibą w Mińsku Mazowieckim 05-300, przy ul. Gen. K. Sosnkowskiego 1, w celu przedstawienia ofert dotyczących zatrudnienia oraz przeprowadzania procesów rekrutacyjnych .”

Informujemy, że masz prawo w dowolnym momencie cofnąć udzielone powyżej zgody. Informacja o wycofaniu zgody może zostać przesłana za pośrednictwem wysłania na adres e-mail: inspektor@fud.com.pl . Wycofanie zgody na przetwarzanie danych osobowych do dnia wycofania tej zgody.

Informacja dotycząca przetwarzania danych osobowych:

  • Zgodnie z Rozporządzeniem UE 2016/679 z 27 kwietnia 2018r. (zwanym RODO) Administratorem danych osobowych przetwarzanych w ramach procesu rekrutacyjnego jest Fabryka Urządzeń Dźwigowych z siedzibą w Mińsku Mazowieckim 05-300, przy ul. Gen. K. Sosnkowskiego 1.
    Administrator przetwarza dane osobowe na podstawie zgody wyrażonej przez Państwa, w celu prowadzonej przez Administratora rekrutacji.
  • Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Przesłanie aplikacji na adres e-mail podany w ogłoszeniu jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych.
  • Informujemy, że dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do realizacji procesu rekrutacji
  • Do czasu wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Wycofanie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
  • Do czasu zakończenia rekrutacji, po tym czasie dane osobowe zostaną usunięte.
  • Przysługuje Państwu prawo do żądania od Administratora danych osobowych dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Takie zgłoszenie powinno być przekazane Administratorowi na adres
  • e-mail: inspektor@fud.com.pl
  • Przysługuje Państwu prawo do przenoszenia danych w zakresie w jakim są one przetwarzane w systemach informatycznych na podstawie udzielonej zgody lub w celu zawarcia, wykonywania i realizacji umowy.
  • Przysługuje Państwu prawo wniesienia skargi na przetwarzanie danych do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
?  Co oznacza „Aplikuj szybko”?
„Aplikuj szybko” oznacza, że jednym kliknięciem zaaplikujesz na ogłoszenie. Pracodawca otrzyma CV użyte przez Ciebie przy wcześniejszym aplikowaniu lub ostatni dodany przez Ciebie plik w Moje CV. Aby skorzystać z funkcji “Aplikuj szybko” musisz być zalogowany.

Poznaj

Fabryka Urządzeń Dźwigowych S.A. jest jednym z największych producentów w branży dźwigowej. Głównym przedmiotem działalności jest: - produkcja suwnic standardowych i żurawi oraz suwnice specjalistyczne: pomostowe, bramowe i portowe - wytwarzanie konstrukcji stalowych, - wykonawstwo dokumentacji, napraw, remontów i modernizacji dźwignic.