Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Konstruktor - technolog w branży elektrycznej

WOJSKOWE ZAKŁADY MOTORYZACYJNE SPÓŁKA AKCYJNA

Poznań

281 dni temu

Ogłoszenie numer: 2006979, z dnia 2018-07-15

WOJSKOWE ZAKŁADY MOTORYZACYJNE S.A. W POZNANIU

zatrudnią pracowników gwarantując umowę o pracę na stanowisko:

Miejsce pracy: wielkopolskie / Poznań

Opis stanowiska

  • konstrukcyjne opracowywanie pojazdów wojskowych w branży elektrycznej i elektronicznej w zakresie specjalnych wymagań klienta, w tym projektowanie konstrukcji, opracowywanie rysunków technicznych
  • i dokumentacji technicznej (konstrukcyjnej, produkcyjnej oraz użytkowania), zawierającej m.in. wycenę elementów / materiałów i nakłady pracy,
  • opracowywanie produkcyjnych procesów technologicznych napraw układów elektrycznych pojazdów,
  • nadzór nad procesami wytwarzania i napraw komponentów elektrycznych i elektronicznych pojazdów,
  • kompleksowe rozwiązywanie problemów konstrukcyjnych we współpracy z produkcją i serwisem, dostawcami i klientami,
  • techniczne i technologiczne wsparcie działów produkcji i serwisu oraz zakupów i sprzedaży w zakresie elektrycznych / elektronicznych rozwiązań konstrukcyjnych,
  • opracowywanie propozycji zmian konstrukcyjnych w ramach rozwoju produktu wraz z modyfikacją / modernizacją produkowanych wzorów sprzętu wojskowego oraz zarządzanie konfiguracją.

Wymagania

  • absolwenci lub studenci ostatniego roku studiów technicznych (preferowane kierunki: elektryczny, elektronika, elektrotechniczny, automatyka),
  • praktyczne umiejętności projektowania i konstruowania okablowania i instalacji elektrycznych i elektronicznych dla pojazdów,
  • biegła obsługa komputera wraz z oprogramowaniem graficznym wspomagającym projektowanie układów elektrycznych i elektronicznych,
  • umiejętność analizowania schematów elektrycznych i rozwiązywania problemów technicznych,
  • znajomość języka angielskiego, co najmniej na poziomie B2,
  • wysokie umiejętności interpersonalne, komunikatywność, praca zespołowa, dobra organizacja pracy,
  • prawo jazdy kat. B,
  • gotowość do wyjazdów służbowych krajowych i zagranicznych,
  • dodatkowymi atutami będą:
    • umiejętność projektowania obwodów drukowanych,
    • znajomość systemów klasy ERP,
    • doświadczenie w dziale konstrukcyjnym lub technologicznym,
    • znajomość języka niemieckiego na poziomie co najmniej komunikatywnym.

Poznaj stanowisko: Konstruktor

Konstruktor to pracownik zaangażowany w działania na każdym etapie prac konstrukcyjnych, dotyczących danego projektu. Jego praca rozpoczyna się od zaprojektowania konstrukcji, wraz z przygotowaniem adekwatnych rysunków technicznych i dokumentacji, zawierającej wycenę poszczególnych elementów. Kolejnym etapem jest stworzenie prototypu lub prototypów, które następnie poddawane są testom, które ...
Konstruktor Praca Konstruktor